
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#11
|
|
w tym meczu to tak naprawdę wyraźnie zawiódł mnie tylko Iliev reszta zagrała na swoim poziomie czyli bardzo słabym i wiele lepiej nie potrafią może od czasu do czasu błysną ale to nie sa gracze do regularnego pokazywania innym miejsca w szeregu i tak juz od dawna "ślizgaliśmy" sie z tymi wynikami .
cała nadzieja w Meliksonie Jovanovicu i Małeckim i Genkovie a do tego czasu musimy koniecznie utrzymywać kontakt z czołówką i nie łudzić sie ze jesienią zobaczymy dobra grę taki Kirm nie ma nic żeby pokazać wyższość nad graczami Podbeskidzia ŁkS czy Ruchu , Nunez ma bardzo rzadkie przebłyski geniuszu ale chyba częstsze bezsensowne straty Wilk to walczak nie kreator gry Garguła dno, Iliev zawiódł , Biton sam sobie nie dogra itd itp. a kogo w ogóle obchodzi co Maskant mówi na konferencjach jaki masochista w ogóle słucha/czyta wywiady po przegranych meczach ![]()
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 30.10.2011 o godz. 11:31.
![]()
alejasienieznam
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|