The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2011, 23:40
Maaskant mówił przed sezonem: "spokojnie, w każdym meczu mogę wystawić dwie jedenastki". To ja się, k...a pytam, gdzie one są?! Nie ma Meliksona - nie ma gry... Co niby mamy mówić o Gargule? Że zagrał kolejny mecz do dupy? Niech w końcu nasz treneiro spojrzy na spokojnie i niech przeanalizuje, dlaczego Kirm, Garguła, Jaliens, Nuniez, Lamey i Paljić nie nadają się do pierwszej jedenastki. Trener takiego klubu nie może kierować się sentymentami, wystawiając co najwyżej przeciętnych rodaków. Dajmy szanse młodym! Lech czy Legia jakoś na tym nie tracą... Po drugie, niech przejrzy na oczy i zmieni w końcu, do cholery jasnej taktykę! Co to za głupi stereotyp, że nie gra się już tradycyjnym 4-4-2?! To jest jedna z najlepszych taktyk - zrównoważona i skuteczna. Co ma sam jeden Biton robić, skoro nie dostaje podań od nikogo? W tym momencie gramy 3 defensywnymi pomocnikami (Gargułę również do DP zaliczam, bo dzisiaj grał nieraz niżej od Wilka i Nunieza) - i powiedzcie mi co to nam daje? To, że nie będziemy tracić bramek po kontrach, bo będziemy mieć 7 zawodników na własnej połowie?! Nie tędy droga! Biton powinien mieć partnera - czy to Boguski, czy to Genkov - obojętne, ważne, żeby był. Jak już wspomniałem, Dudu nie wyżyje bez podań. Garguła ich nie zapewnia (a powinien!), skrzydłowi w sumie nie wiadomo, po co są... A jakby ten drugi napastnik grał troszkę za Davidem? Byłaby przynajmniej okazja do klepek, szybkiego rozmontowania obrony przeciwnika. Bo kto ma niby mu podawać? Maaskant, przychodząc do nas, zapowiadał, że po roku powinniśmy już grać taktyką 4-3-3, tymczasem ja widzę najbardziej defensywne 4-5-1 w dziejach piłki nożnej! I nie ma tutaj ani grama przesady! Nie ma sensu robić z nas drugiego Realu, czy Barcelony... Nie mamy odpowiednich wykonawców do tego! Skrzydłowi nieruchawi, Kirm się zdaje być surowy technicznie, Iliev czasem kiwnie, ale nic poza tym... Wróćmy do 4-4-2!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:39.