The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 23.10.2011, 19:12
A ja jestem wściekły jak Wisła przegrywa i są pretensje o to do sędziów. Trzeba grać cały mecz, a nie spać. 1:0 to słaby wynik. Trzeba dążyć do podwyższenia takiego wyniku i wtedy dopiero, jak jest 3:0 można kontrolować grę. Przy niskiej przewadze bramkowej, wystarczy jakiś błąd sędziego i wtedy jest mnóstwo niepotrzebnych żali. Wszyscy to wiedzą, że najlepszą obroną jest atak. Jak się dasz zepchnąć do obrony - tak jak dzisiaj Wisła w końcówce - to robi się nerwowo. Lepiej jest już u naszych piłkarzy z ambicją, i odrabianie strat jakoś idzie. Tej klasy drużyna co Wisła powinna dominować przez cały mecz. Atak od początku do końca. A jak się nie klei, natychmiast musi reagować trener wprowadzając zmienników, zmieniając taktykę lub ustawienie. Reasumując, pretensje to ŁKS musi mieć wyłącznie do siebie.
Odpowiedz cytując
koniukrk
Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 23.10.2011, 19:15
@palikot
Odpowiedz cytując
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 23.10.2011, 19:39
jacula napisał(a):Wyświetl post
MP to sobie przypomnij z kąd ten MPza Skorży ?o MaskANT zrobił miał więcej szczęścia i tyle ?
na początek zainwestuj w słownik i sprawdź kto Nas trenuje , bo ciężko Cię brać na poważnie
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 23.10.2011, 19:50
W tym tygodniu dałem sobie spokój z weszło. Już tam nie wchodzę chociaż lubiłem. Aktualnie chyba dam sobie spokój z tym forum. Jedno i drugie zaczyna sięgać dna.
Nie, nie chodzi mi o to, żeby tu było towarzystwo wzajemnej adoracji i zbiorowe głaskanie się po fiutach ale ilość pomyj wylewana na własną drużynę jest przynajmniej jak dla mnie już męcząca.

PS ktoś wywołał wyżej Rudneva - wczoraj zrobił dokładnie to samo z Pawłowskim co Jaliens w meczu z Jagą.Ok, bramka nie padła,ok było parę metrów dalej od bramki ale to w świetle nowych przepisów nie ma najmniejszego znaczenia - pojęcie ochrony bramkarza w "piątce" nie istnieje. Zostało to skomentowane jako ambitna walka o piłkę... Ot, taka drobna różnica.
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez rafkur : 23.10.2011 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 23.10.2011, 20:04
W c+ już mnie nic nie zaskoczy w lidze+ extra : sędzia techniczny po golu dostaje informacje od Dziewickiego,że spalonego nie było i na tej podstawie techniczny przekazał informacje do głównego( czy bocznego)... i gdyby bramke uznali to okazałoby się,że reporter ma wpływ na wynik meczu .
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 23.10.2011, 20:18
legol napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę nie odniosłeś? TO posłuchaj...
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...mey__1_1_.html
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ton__1_2_.html

W normalnym kraju, w normalnej lidze normalny komentator podnosi ton głosu po golu - chyba że jest stronniczy...
Nie żeby to było jakieś istotne ale wkurza to okropnie....
juz nie chcę tego rozmywac ,ale dalej nie uważam,ze to nie była stronniczosc(poza tym drugim komntatorem był Mielcarski,a On chyba nie jest nam nieprzyjazny).Głos jest normalnie podniesiony przy początku akcji,a bardziej stonowany przy zdobyciu gola.To stonowanie jest bardziej przejawem "tego sie spodziewalismy" jak to w przypadku Wisły, niż Wisła be..W druga strone zawsze komentatorzy reaguja bardziej żywiołowo,kiedy bramkę zdobywa nie faworyt.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 23.10.2011, 20:24
Ręka Żewłakowa wywołuje kontrowersje. A ręka piłkarza Wisły w polu karnym też była i nikt nic o niej nigdzie nie wspomina (pierwsza połowa meczu).
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 23.10.2011, 20:26
w lidze+extra było mówione ze ręka nie do odgwizdania o ręce zewłakowa nawet nie wspomnieli. dziwne to? a karny był ewidentny (ruch w stronę piłki, nawet w transmisji na żywo mówili ze ewidentny karny )
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 23.10.2011, 20:28
O ręce Żewłaka też mówili, że karnego nie było. Więc o co kaman?

A w analizie mówili, że Żewłak nie miał szansy uniknąć zagrania piłki ręką i że nawet chciał do tego nie dopuścić.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 23.10.2011 o godz. 20:31.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 23.10.2011, 20:33
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
O ręce Żewłaka też mówili, że karnego nie było. Więc o co kaman?

A w analizie mówili, że Żewłak nie miał szansy uniknąć zagrania piłki ręką i że nawet chciał do tego nie dopuścić.
o nic nie kaman. Wygraliście zasłużenie ten mecz. Najwyżej może chodzic o to, żeby nareszcie gerontokraci z UEFA czy FIFA zdecydowali sie na wprowadzenie analizy video. Byloby dla wszystkich sumarycznie lepiej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 23.10.2011, 20:50
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Ręka Żewłakowa wywołuje kontrowersje. A ręka piłkarza Wisły w polu karnym też była i nikt nic o niej nigdzie nie wspomina (pierwsza połowa meczu).
własnie o to chodzi ze wszędzie o niej mówią i nie tylko o ręce o spalonym o meczu z jaga. to ze mamy chujowych sędziów, ze pzpn nie potrafi ich wyszkolić nikogo nie obchodzi to wina Wisły.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
kane
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 23.10.2011, 21:22
A mi się gra Wisły całkiem podobała dzisiaj tzn. jeżeli chodzi o atak - sporo fajnych kombinacji, miło było to oglądać. Od dawna nie widziałem tylu składnych, szybkich i celnych podań. Już po kilku minutach miałem przeczucie, że to wygramy, mimo straconej szybko bramki. Może to zasługa przeciwnika, szczęścią, a może jakaś jaskółka? Oczywiście obrona dalej kiepsko, a przy bramce na 2:2 to nawet szkoda gadać bo musiałbym kilku zwyzywać. Martwi tylko, że znowu do zwycięstwa potrzebna była pomoc arbitra, cieszą 3 punkty.
Odpowiedz cytując
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 23.10.2011, 21:22
Do redakcji: CZY WAS KOMPLETNIE POWALIŁO!? Jesteście najbardziej poczytną stroną i na głównej dajecie komentarz sugerujący, że wygraliśmy szczęśliwie przy pomocy sędziego. Zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie, bo jesteście stroną WISŁY KRAKÓW. Nie mówię, że macie być zaślepieni, ale uwypuklanie tego co niekorzystne na pewno dla dobra NASZEGO KLUBU nie zadziała! Szczególnie przy ostatniej atmosferze, która się od jakiegoś czasu stopniowo wytworzyła. Zmieńcie to póki ludzie z weekendów nie powracali wszyscy. Wisła w drugiej połowie była dużo lepszą drużyną i niech się cieszy ŁKS, że zagrała nonszalancko po strzeleniu drugiej bramki, bo powinno być 3, lub nawet 4-1! Nie wiem gdzie to wkleić, więc wkleję wszędzie... Jestem zażenowany Waszą postawą. Nie oczekuję, że na to odpiszecie, bo w obliczu tego co ostatnio dzieje się w mediach ŻADNE argumenty mnie nie przekonają. Walicie mega samobója do bramki Wisełki.

EDIT: @crux.a (poniżej): dobrze napisałeś - media stołeczne. Więc w mediach stołecznych niech sobie tak piszą i również mnie to cieszy, ale to że tak się pisze na naszej stronie nie mieści mi się we łbie. Bo będąc non stop potulnymi obiektywnymi barankami tracimy swoją DUMĘ i wychowujemy w tym duchu kolejne pokolenia młodych Wiślaków!
Ostatnio edytowane przez M89 : 23.10.2011 o godz. 21:41.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 23.10.2011, 21:35
Cała ta afera z sędziami sprzyjającymi Wiśle wcale a wcale mnie nie denerwuje. Przeciwnie. Odczuwam satysfakcję. Nie lubią nas media stołeczne. Trzymają kciuki za porażki. I wkur.ia ich fart, jaki ostatnio mamy (a mamy). I martwi ich myśl o tym ,co to będzie, jak zaczniemy grać lepiej (a zaczniemy). Kompleks, koledzy, klasyczny kompleks niższości. Ja nawet ich rozumiem
Odpowiedz cytując
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 23.10.2011, 21:48
Wygrywamy jako indywidualności. a nie zespół. Na pewno LE zrobiła swoje, mimo to gra bez zmian.

Błędy sędziowskie były, są i będą, no chyba że wprowadzą weryfikację wideo.
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 23.10.2011, 21:48
Do momentu kuriozalnej sytuacji Lameya z Jaliesem (pomylili dyscypliny - futbol to nie jest gra w zbijaka) mecz pod kontrolą, końcówka to już totalny chaos i obrona "Częstochowy". Boguś dzisiaj trochę dłużej pograł - oby szybko wrócił do dawnej formy i cieszył nas swoimi golami. Ma duże szanse, na to żeby wskoczyć do pierwszego składu - Andraż ewidentnie się zablokował.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 23.10.2011, 22:41
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Cała ta afera z sędziami sprzyjającymi Wiśle wcale a wcale mnie nie denerwuje. Przeciwnie. Odczuwam satysfakcję. Nie lubią nas media stołeczne. Trzymają kciuki za porażki. I wkur.ia ich fart, jaki ostatnio mamy (a mamy). I martwi ich myśl o tym ,co to będzie, jak zaczniemy grać lepiej (a zaczniemy). Kompleks, koledzy, klasyczny kompleks niższości. Ja nawet ich rozumiem
No, tyle mistrzostw Wisły zdobytych w ostatnich latach to w sumie to nie dziwota że mają kompleksy. I niech tak zostanie to dobry stan rzeczy. My wygrywamy, media stołeczne rozpaczają.
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.10.2011 o godz. 22:43.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 23.10.2011, 23:25
Adam Westfal, ktory komentowal dzis z Mielcarskim mecz, jest z Lodzi, zawsze robi transmisje lodzkich druzyn w C+. Jak mozna bylo dac kogos takiego do komentowania meczu ? Moze inaczej, mozna bylo gdyby facet byl dobry i znal sie na swojej robocie i potrafil oddzielic swoje sympatie od pracy. Nie dosc, ze zero jakiejkolwiek dykcji, charyzmy w glosie i w calej swojej osobie to gosc dostawal orgazmu przy kazdej akcji LKS, przez 15 min plakal nad bledem sedziego, az go Mielcarski zaczal mitygowac juz pare razy, bo mu bylo glupio samemu. A skonczyl nad usprawiedliwianiem skopania Kirma przez Golanskiego tym, ze niedobry sedzia nie uznal LKS bramki. Po prostu kpina!!
I tekst Dziewickiego w przerwie meczu "i ta nieszczesna sytuacja" jak okreslil bramke Wisly na 1-1.

Ja juz napisalem co o tym mysle na [email protected] Proponuje w kulturalnych acz dosadnych slowach wyrazic swoje zdanie na ten temat.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 23.10.2011, 23:28
kane napisał(a):Wyświetl post
A mi się gra Wisły całkiem podobała dzisiaj tzn. jeżeli chodzi o atak - sporo fajnych kombinacji, miło było to oglądać. Od dawna nie widziałem tylu składnych, szybkich i celnych podań. Już po kilku minutach miałem przeczucie, że to wygramy, mimo straconej szybko bramki. Może to zasługa przeciwnika, szczęścią, a może jakaś jaskółka? Oczywiście obrona dalej kiepsko, a przy bramce na 2:2 to nawet szkoda gadać bo musiałbym kilku zwyzywać. Martwi tylko, że znowu do zwycięstwa potrzebna była pomoc arbitra, cieszą 3 punkty.
Bo to był całkiem przyzwoity mecz w wykonaniu naszego klubu. Dobre wrażenie trochę zatarła końcówka, ja również jednak, biorąc pod uwagę nasze problemy, jestem całkiem zadowolony.

W tym ogólnym narzekaniu zwraca właśnie pozytyw, który zauważyłeś. Mam wrażenie, że ostatnio zaczęliśmy grać bardziej zespołowo. I w meczu z Łkesem i Fulham przytrafiały się nam naprawdę fajne momenty kolektywnej gry, których przed plagą kontuzji było jak na lekarstwo. Mam nadzieję, ze po powrocie Patryka i Maora nie wrócimy do występów solistów .
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 24.10.2011, 09:36
Moim zdaniem Czarek Wilk popełnia czasami jeden podstawowy błąd. Mianowicie zaczyna rozglądać się gdzie podać piłkę dopiero gdy ją otrzyma, traci wtedy czas, i zdarzają się starty. Dlatego on musi wiedzieć gdzie podać piłkę już przed jej otrzymaniem, musi mieć oczy dokoła głowy.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 24.10.2011, 09:46
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Czarek Wilk popełnia czasami jeden podstawowy błąd. Mianowicie zaczyna rozglądać się gdzie podać piłkę dopiero gdy ją otrzyma, traci wtedy czas, i zdarzają się starty. Dlatego on musi wiedzieć gdzie podać piłkę już przed jej otrzymaniem, musi mieć oczy dokoła głowy.
Czarek jest jaki jest. Mamy to co mamy. Może jeszcze coś tam poprawi, ale chyba już pewnych rzeczy nie da rady przeskoczyć.
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 24.10.2011, 10:27
nesta napisał(a):Wyświetl post
Adam Westfal, ktory komentowal dzis z Mielcarskim mecz, jest z Lodzi, zawsze robi transmisje lodzkich druzyn w C+. Jak mozna bylo dac kogos takiego do komentowania meczu ? Moze inaczej, mozna bylo gdyby facet byl dobry i znal sie na swojej robocie i potrafil oddzielic swoje sympatie od pracy. Nie dosc, ze zero jakiejkolwiek dykcji, charyzmy w glosie i w calej swojej osobie to gosc dostawal orgazmu przy kazdej akcji LKS, przez 15 min plakal nad bledem sedziego, az go Mielcarski zaczal mitygowac juz pare razy, bo mu bylo glupio samemu. A skonczyl nad usprawiedliwianiem skopania Kirma przez Golanskiego tym, ze niedobry sedzia nie uznal LKS bramki. Po prostu kpina!!
I tekst Dziewickiego w przerwie meczu "i ta nieszczesna sytuacja" jak okreslil bramke Wisly na 1-1.

Ja juz napisalem co o tym mysle na [email protected] Proponuje w kulturalnych acz dosadnych slowach wyrazic swoje zdanie na ten temat.
Zrobione - mail poszedł do Canal+.
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 24.10.2011, 10:47
nesta napisał(a):Wyświetl post
Adam Westfal, ktory komentowal dzis z Mielcarskim mecz, jest z Lodzi, zawsze robi transmisje lodzkich druzyn w C+. Jak mozna bylo dac kogos takiego do komentowania meczu ? Moze inaczej, mozna bylo gdyby facet byl dobry i znal sie na swojej robocie i potrafil oddzielic swoje sympatie od pracy. Nie dosc, ze zero jakiejkolwiek dykcji, charyzmy w glosie i w calej swojej osobie to gosc dostawal orgazmu przy kazdej akcji LKS, przez 15 min plakal nad bledem sedziego, az go Mielcarski zaczal mitygowac juz pare razy, bo mu bylo glupio samemu. A skonczyl nad usprawiedliwianiem skopania Kirma przez Golanskiego tym, ze niedobry sedzia nie uznal LKS bramki. Po prostu kpina!!
I tekst Dziewickiego w przerwie meczu "i ta nieszczesna sytuacja" jak okreslil bramke Wisly na 1-1.

Ja juz napisalem co o tym mysle na [email protected] Proponuje w kulturalnych acz dosadnych slowach wyrazic swoje zdanie na ten temat.
Przy pogodzie jaka wczoraj panowała, słabym [co nie dziwne] meczu i ogólnie kiepskiej oprawie spotkania już mi się ziewało. Gdy usłyszałam, że Westfal będzie komentował to mocno się zastanawiałam nad wyborem derby Manchesteru (no, ale jednak swój klub trzeba obejrzeć! ). Skróty z meczów przygotowuje dobrze, ale do komentowania się gość po prostu NIE NADAJE. Może znów "pierwotny" komentator nie dojechał?
A co do Dziewickiego- co za głąb wpadł na pomysł by dać mu mikrofon?! Szymkowiak- okey, Jezierski- jak najbardziej. Ale on? -,-

Co do maila- to chyba musielibyśmy wysyłać je nieustannie. Tam większość jest za Legiami i Amicami więc niech się gonią. Nie wiem jak Smokowskiego można uważać za najlepszego komentatora skoro obiektywizm to on może zachowuje co najwyżej w lidze francuskiej. Nigdy nie zapomnę jak Małego zaprosili i chcieli go "skosić", a jak przyszedł Arielek to oczywiście atmosferka jak u babci na obiadku
Na komentarze większości osób trzeba się po prostu uodpornić (jeśli się ogląda tv, C+) i tyle. W Orange było o tyle fajnie, że tam nawet Zarzeczny potrafił być obiektywny...

Na koniec muszę chyba przeprosić za OT
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 24.10.2011, 12:51
Jeśli chodzi o Wisłę:
pół meczu grała dobrze tzn konsekwentnie zespołowo i szybko w kontratakach. Niestety po strzeleniu na 2:1 Maskant chyba rzucił hasło "bronimy" i się zaczęło ....
Były wtedy 2 sytuacje gdy nasz skrzydłowy urwał się obronie i kompletnie nie miał komu zagrać ....
Indywidualnie:
Załamał mnie Kirm ... już mi się wydawało że coś zaczyna grać ... a tu znów plaża
pozytywnie zaskoczył mnie Nunez, wczoraj o dziwo kilka razy podał piłkę szybko i "w tempo" co wcześniej było u niego niespotykane.
Boguś jeszcze piłki nie czuje ale z pozytywów trzeba zaznaczyć że nie bał się paru wejść "na spaw". Po tylu miesiącach kuracji byłoby to naturalne ...

Co do bramki: na 2:2 jestem za 2 krotnym skorzystaniem przez drużynę z powtórki na żądanie podobnie jak to jest w tenisie ziemnym.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 24.10.2011, 13:04
^^ [czelendż] byłby świetnym rozwiązaniem jeżeli byłby na takiej samej zasadzie jak w hokeju na trawie, masz chyba 2-3 powtórki do wykorzystania, jak poprosisz o powtórkę i ona pokaże słuszną decyzję sędziego to tracisz możliwość kolejnych powtórek.

Nuniez od pierwszego meczu robi na mnie dobre wrażenie, idealnie pasuje jako partner Wilka. Jako jedyny w drużynie potrafi przerzucić ciężar gry z lewej strony na prawą jednym podaniem, nie zwalnia akcji... 3mln€ będzie trzeba wyciągnąć z kieszeni B.C. na wykupienie dwóch oczywistych zawodników.

I jeszcze małą dygresja. Jeżeli KEW J. szedłby w większości sytuacji do piłki na wyprzedzenie to nie tracilibyśmy tylu goli. Ustawia się dobrze, ale MUSI grać na wyprzedzenie przy dośrodkowaniach! Musi chcieć wybić piłkę jako pierwszy jak wściekły pitbull.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 24.10.2011, 13:12
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Czarek Wilk popełnia czasami jeden podstawowy błąd. Mianowicie zaczyna rozglądać się gdzie podać piłkę dopiero gdy ją otrzyma, traci wtedy czas, i zdarzają się starty.
Wczoraj było widać,że przy lepszym zespole, technicznym, facet nie miałby nic do powiedzenia. Strasznie gra siłowo. Czasami jego interwencje sprawiają wrażenie takich nieprzemyślanych. To do jednego doskoczyć,to do drugiego ale jakoś bez większego celu to wszystko. Odbiera piłkę ale za mało z tego pożytku niż powinno być.

westersyl napisał(a):Wyświetl post
Dlatego on musi wiedzieć gdzie podać piłkę już przed jej otrzymaniem, musi mieć oczy dokoła głowy.
Gdyby tak miał to nie byłby w dalszym ciągu młodym zdolnym,dla którego Wisła to maksimum możliwości.


Nasza obrona jest karygodnie słaba. Ciężko się dopatrywać jakiś plusów w jej grze. Nie byłoby zamieszania ze spalonym dla ŁKS-u gdyby nie iście A klasowe zachowanie naszych obrońców. Zobaczcie co oni wymodzili. Przerażanie. Pozostając jeszcze w kontekście spalonych, Biton w pierwszej połowie też nie był na spalonym a sędzia odgwizdał. Licha praca sędziów każdego dosięga, dlatego nie ma co płakać nad tym nieuznanym golem dla ŁKS-u. Za tydzień mogą uznać bramki,których nie będzie. Taki poziom. Z naszej perspektywy problemem jest to co wyprawiają obrońcy.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 24.10.2011 o godz. 13:19.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 24.10.2011, 13:32
raz dwa trzy mało!
http://www.weszlo.com/news/8244-Skan...y_premedytacja
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 24.10.2011, 14:39
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
raz dwa trzy mało!
http://www.weszlo.com/news/8244-Skan...y_premedytacja
Jak już pisałem - ja mam świetne wytłumaczenie, gość przez cały mez machał chorągiewką z kilkusekundowym opóźnieniem, jak już wszyscy podjęli decyzję za niego. Gość był niewiarygodnie słaby w tym meczu i nawet tak poważny błąd w jego wykonaniu mnie nie dziwi.

Z innej beczki - trochę zdjęć i wypowiedzi pomeczowych.
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 24.10.2011, 15:25
ŁKS Łódź- Wisła Kraków: wybieramy piłkarza meczu [GŁOSOWANIE]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:58.