
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#151
|
|
A ja jestem wściekły jak Wisła przegrywa i są pretensje o to do sędziów. Trzeba grać cały mecz, a nie spać. 1:0 to słaby wynik. Trzeba dążyć do podwyższenia takiego wyniku i wtedy dopiero, jak jest 3:0 można kontrolować grę. Przy niskiej przewadze bramkowej, wystarczy jakiś błąd sędziego i wtedy jest mnóstwo niepotrzebnych żali. Wszyscy to wiedzą, że najlepszą obroną jest atak. Jak się dasz zepchnąć do obrony - tak jak dzisiaj Wisła w końcówce - to robi się nerwowo. Lepiej jest już u naszych piłkarzy z ambicją, i odrabianie strat jakoś idzie. Tej klasy drużyna co Wisła powinna dominować przez cały mecz. Atak od początku do końca. A jak się nie klei, natychmiast musi reagować trener wprowadzając zmienników, zmieniając taktykę lub ustawienie. Reasumując, pretensje to ŁKS musi mieć wyłącznie do siebie.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
#152
|
|
@palikot
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: K-ów
Offline |
#153
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#154
|
|
W tym tygodniu dałem sobie spokój z weszło. Już tam nie wchodzę chociaż lubiłem. Aktualnie chyba dam sobie spokój z tym forum. Jedno i drugie zaczyna sięgać dna.
Nie, nie chodzi mi o to, żeby tu było towarzystwo wzajemnej adoracji i zbiorowe głaskanie się po fiutach ale ilość pomyj wylewana na własną drużynę jest przynajmniej jak dla mnie już męcząca. PS ktoś wywołał wyżej Rudneva - wczoraj zrobił dokładnie to samo z Pawłowskim co Jaliens w meczu z Jagą.Ok, bramka nie padła,ok było parę metrów dalej od bramki ale to w świetle nowych przepisów nie ma najmniejszego znaczenia - pojęcie ochrony bramkarza w "piątce" nie istnieje. Zostało to skomentowane jako ambitna walka o piłkę... Ot, taka drobna różnica. Powód: ps
Ostatnio edytowane przez rafkur : 23.10.2011 o godz. 19:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#155
|
|
W c+ już mnie nic nie zaskoczy w lidze+ extra : sędzia techniczny po golu dostaje informacje od Dziewickiego,że spalonego nie było i na tej podstawie techniczny przekazał informacje do głównego( czy bocznego)... i gdyby bramke uznali to okazałoby się,że reporter ma wpływ na wynik meczu .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#156
|
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#157
|
|
Ręka Żewłakowa wywołuje kontrowersje. A ręka piłkarza Wisły w polu karnym też była i nikt nic o niej nigdzie nie wspomina (pierwsza połowa meczu).
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl
Offline |
#158
|
|
w lidze+extra było mówione ze ręka nie do odgwizdania o ręce zewłakowa nawet nie wspomnieli. dziwne to? a karny był ewidentny (ruch w stronę piłki, nawet w transmisji na żywo mówili ze ewidentny karny )
![]()
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#159
|
|
O ręce Żewłaka też mówili, że karnego nie było. Więc o co kaman?
A w analizie mówili, że Żewłak nie miał szansy uniknąć zagrania piłki ręką i że nawet chciał do tego nie dopuścić.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 23.10.2011 o godz. 20:31.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#160
|
|
o nic nie kaman. Wygraliście zasłużenie ten mecz. Najwyżej może chodzic o to, żeby nareszcie gerontokraci z UEFA czy FIFA zdecydowali sie na wprowadzenie analizy video. Byloby dla wszystkich sumarycznie lepiej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl
Offline |
#161
|
|
własnie o to chodzi ze wszędzie o niej mówią i nie tylko o ręce o spalonym o meczu z jaga. to ze mamy chujowych sędziów, ze pzpn nie potrafi ich wyszkolić nikogo nie obchodzi to wina Wisły.
![]()
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW
Offline |
#162
|
|
A mi się gra Wisły całkiem podobała dzisiaj tzn. jeżeli chodzi o atak - sporo fajnych kombinacji, miło było to oglądać. Od dawna nie widziałem tylu składnych, szybkich i celnych podań. Już po kilku minutach miałem przeczucie, że to wygramy, mimo straconej szybko bramki. Może to zasługa przeciwnika, szczęścią, a może jakaś jaskółka?
Oczywiście obrona dalej kiepsko, a przy bramce na 2:2 to nawet szkoda gadać bo musiałbym kilku zwyzywać. Martwi tylko, że znowu do zwycięstwa potrzebna była pomoc arbitra, cieszą 3 punkty.![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#163
|
|
Do redakcji: CZY WAS KOMPLETNIE POWALIŁO!? Jesteście najbardziej poczytną stroną i na głównej dajecie komentarz sugerujący, że wygraliśmy szczęśliwie przy pomocy sędziego. Zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie, bo jesteście stroną WISŁY KRAKÓW. Nie mówię, że macie być zaślepieni, ale uwypuklanie tego co niekorzystne na pewno dla dobra NASZEGO KLUBU nie zadziała! Szczególnie przy ostatniej atmosferze, która się od jakiegoś czasu stopniowo wytworzyła. Zmieńcie to póki ludzie z weekendów nie powracali wszyscy. Wisła w drugiej połowie była dużo lepszą drużyną i niech się cieszy ŁKS, że zagrała nonszalancko po strzeleniu drugiej bramki, bo powinno być 3, lub nawet 4-1! Nie wiem gdzie to wkleić, więc wkleję wszędzie... Jestem zażenowany Waszą postawą. Nie oczekuję, że na to odpiszecie, bo w obliczu tego co ostatnio dzieje się w mediach ŻADNE argumenty mnie nie przekonają. Walicie mega samobója do bramki Wisełki.
EDIT: @crux.a (poniżej): dobrze napisałeś - media stołeczne. Więc w mediach stołecznych niech sobie tak piszą i również mnie to cieszy, ale to że tak się pisze na naszej stronie nie mieści mi się we łbie. Bo będąc non stop potulnymi obiektywnymi barankami tracimy swoją DUMĘ i wychowujemy w tym duchu kolejne pokolenia młodych Wiślaków!
Ostatnio edytowane przez M89 : 23.10.2011 o godz. 21:41.
![]() ![]() Po burzy słońce wychodzi zza chmur... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#164
|
|
Cała ta afera z sędziami sprzyjającymi Wiśle wcale a wcale mnie nie denerwuje. Przeciwnie. Odczuwam satysfakcję. Nie lubią nas media stołeczne. Trzymają kciuki za porażki. I wkur.ia ich fart, jaki ostatnio mamy (a mamy). I martwi ich myśl o tym ,co to będzie, jak zaczniemy grać lepiej (a zaczniemy). Kompleks, koledzy, klasyczny kompleks niższości. Ja nawet ich rozumiem
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#165
|
|
Wygrywamy jako indywidualności. a nie zespół. Na pewno LE zrobiła swoje, mimo to gra bez zmian.
Błędy sędziowskie były, są i będą, no chyba że wprowadzą weryfikację wideo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia
Offline |
#166
|
|
Do momentu kuriozalnej sytuacji Lameya z Jaliesem (pomylili dyscypliny - futbol to nie jest gra w zbijaka) mecz pod kontrolą, końcówka to już totalny chaos i obrona "Częstochowy". Boguś dzisiaj trochę dłużej pograł - oby szybko wrócił do dawnej formy i cieszył nas swoimi golami. Ma duże szanse, na to żeby wskoczyć do pierwszego składu - Andraż ewidentnie się zablokował.
![]()
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#167
|
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.10.2011 o godz. 22:43.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#168
|
|
Adam Westfal, ktory komentowal dzis z Mielcarskim mecz, jest z Lodzi, zawsze robi transmisje lodzkich druzyn w C+. Jak mozna bylo dac kogos takiego do komentowania meczu ? Moze inaczej, mozna bylo gdyby facet byl dobry i znal sie na swojej robocie i potrafil oddzielic swoje sympatie od pracy. Nie dosc, ze zero jakiejkolwiek dykcji, charyzmy w glosie i w calej swojej osobie to gosc dostawal orgazmu przy kazdej akcji LKS, przez 15 min plakal nad bledem sedziego, az go Mielcarski zaczal mitygowac juz pare razy, bo mu bylo glupio samemu. A skonczyl nad usprawiedliwianiem skopania Kirma przez Golanskiego tym, ze niedobry sedzia nie uznal LKS bramki. Po prostu kpina!!
I tekst Dziewickiego w przerwie meczu "i ta nieszczesna sytuacja" jak okreslil bramke Wisly na 1-1. Ja juz napisalem co o tym mysle na [email protected] Proponuje w kulturalnych acz dosadnych slowach wyrazic swoje zdanie na ten temat. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#169
|
W tym ogólnym narzekaniu zwraca właśnie pozytyw, który zauważyłeś. Mam wrażenie, że ostatnio zaczęliśmy grać bardziej zespołowo. I w meczu z Łkesem i Fulham przytrafiały się nam naprawdę fajne momenty kolektywnej gry, których przed plagą kontuzji było jak na lekarstwo. Mam nadzieję, ze po powrocie Patryka i Maora nie wrócimy do występów solistów . |
|
|
|
Guest
|
#170
|
|
Moim zdaniem Czarek Wilk popełnia czasami jeden podstawowy błąd. Mianowicie zaczyna rozglądać się gdzie podać piłkę dopiero gdy ją otrzyma, traci wtedy czas, i zdarzają się starty. Dlatego on musi wiedzieć gdzie podać piłkę już przed jej otrzymaniem, musi mieć oczy dokoła głowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#171
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#172
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#173
|
). Skróty z meczów przygotowuje dobrze, ale do komentowania się gość po prostu NIE NADAJE. Może znów "pierwotny" komentator nie dojechał? A co do Dziewickiego- co za głąb wpadł na pomysł by dać mu mikrofon?! Szymkowiak- okey, Jezierski- jak najbardziej. Ale on? -,- Co do maila- to chyba musielibyśmy wysyłać je nieustannie. Tam większość jest za Legiami i Amicami więc niech się gonią. Nie wiem jak Smokowskiego można uważać za najlepszego komentatora skoro obiektywizm to on może zachowuje co najwyżej w lidze francuskiej. Nigdy nie zapomnę jak Małego zaprosili i chcieli go "skosić", a jak przyszedł Arielek to oczywiście atmosferka jak u babci na obiadku ![]() Na komentarze większości osób trzeba się po prostu uodpornić (jeśli się ogląda tv, C+) i tyle. W Orange było o tyle fajnie, że tam nawet Zarzeczny potrafił być obiektywny... Na koniec muszę chyba przeprosić za OT ![]() ![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#174
|
|
Jeśli chodzi o Wisłę:
pół meczu grała dobrze tzn konsekwentnie zespołowo i szybko w kontratakach. Niestety po strzeleniu na 2:1 Maskant chyba rzucił hasło "bronimy" i się zaczęło .... Były wtedy 2 sytuacje gdy nasz skrzydłowy urwał się obronie i kompletnie nie miał komu zagrać .... Indywidualnie: Załamał mnie Kirm ... już mi się wydawało że coś zaczyna grać ... a tu znów plaża pozytywnie zaskoczył mnie Nunez, wczoraj o dziwo kilka razy podał piłkę szybko i "w tempo" co wcześniej było u niego niespotykane. Boguś jeszcze piłki nie czuje ale z pozytywów trzeba zaznaczyć że nie bał się paru wejść "na spaw". Po tylu miesiącach kuracji byłoby to naturalne ... Co do bramki: na 2:2 jestem za 2 krotnym skorzystaniem przez drużynę z powtórki na żądanie podobnie jak to jest w tenisie ziemnym. ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: eNHa
Offline |
#175
|
|
^^ [czelendż] byłby świetnym rozwiązaniem jeżeli byłby na takiej samej zasadzie jak w hokeju na trawie, masz chyba 2-3 powtórki do wykorzystania, jak poprosisz o powtórkę i ona pokaże słuszną decyzję sędziego to tracisz możliwość kolejnych powtórek.
Nuniez od pierwszego meczu robi na mnie dobre wrażenie, idealnie pasuje jako partner Wilka. Jako jedyny w drużynie potrafi przerzucić ciężar gry z lewej strony na prawą jednym podaniem, nie zwalnia akcji... 3mln€ będzie trzeba wyciągnąć z kieszeni B.C. na wykupienie dwóch oczywistych zawodników. I jeszcze małą dygresja. Jeżeli KEW J. szedłby w większości sytuacji do piłki na wyprzedzenie to nie tracilibyśmy tylu goli. Ustawia się dobrze, ale MUSI grać na wyprzedzenie przy dośrodkowaniach! Musi chcieć wybić piłkę jako pierwszy jak wściekły pitbull. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#176
|
|
Nasza obrona jest karygodnie słaba. Ciężko się dopatrywać jakiś plusów w jej grze. Nie byłoby zamieszania ze spalonym dla ŁKS-u gdyby nie iście A klasowe zachowanie naszych obrońców. Zobaczcie co oni wymodzili. Przerażanie. Pozostając jeszcze w kontekście spalonych, Biton w pierwszej połowie też nie był na spalonym a sędzia odgwizdał. Licha praca sędziów każdego dosięga, dlatego nie ma co płakać nad tym nieuznanym golem dla ŁKS-u. Za tydzień mogą uznać bramki,których nie będzie. Taki poziom. Z naszej perspektywy problemem jest to co wyprawiają obrońcy.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 24.10.2011 o godz. 13:19.
![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#177
|
|
raz dwa trzy mało!
http://www.weszlo.com/news/8244-Skan...y_premedytacja |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#178
|
Z innej beczki - trochę zdjęć i wypowiedzi pomeczowych. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#179
|
|
ŁKS Łódź- Wisła Kraków: wybieramy piłkarza meczu [GŁOSOWANIE]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4 |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|