The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 03.10.2011, 11:55
Ciężkie czasy dla nas kibiców Wisły
Co naszych asiorów w Warszawie oceniam ich tak (0-10):
Pareiko – 6 - nie zawalił 1 bramki a jedynie nie błysną geniuszem .... nie przestał umieć bronić to coś się mu w głowie popsowalo ...
Jovanović - 6 - wg mnie zagapił się przy 1 bramce - uważam jednak że to jedyny z aktualnych obrońców który powinien grać w Wiśle za parę lat
Jaliens - 4 - nie tak kiepsko jak w czwartek ale najsłabszy w obronie (dlaczego nie grał Bunoza ?)
Chavez - 6 - jego najsłabszą cechą jest gra przy stałych fragmentach gry
Paljić - 6 - chyba najszybszy zawodnik obok Jovanovica w Wiśłe
Sobolewski - 5 - jak zwykle dobrze w odbiorze nijako w ofensywie
Jirsak - 4 - kilka jego podań było za słabych lub niedokładnych i to w sytuacjach obiecujących
Nunez- 5 - niestety potwierdza ze szybkością u niego kiepsko ....
Diaz - za mało grał ale w tych 10 minutach nie był wspomożeniem
Wilk - 5 - pracuje dużo, obniżyłem mu ocenę za strzały z dystansu
Kirm - 6 - najlepszy jego mecz od wielu tygodni - nie znaczy że bardzo dobry
Iliev - 5 - czasem kombinuje niepotrzebnie o jeden zwód za daleko - jego dobra technika nie przekłada sie na skuteczność akcji
Biton - 7 - znów za mało urwań ... on się raczej ustawia w polu karnym niż ucieka obrońcom

Generalna uwaga: zwłaszcza do naszych środkowych pomocników i obrońców:
Podawania piłki nie polega na dokładnym podaniu w miejsce gdzie stoi partner lecz w miejsce gdzie partner może się znaleźć ... zakładając grę do przodu .... Mistrzem wczoraj w takich podaniach zwalniających szybką (potencjalnie) akcje był Jirsak ale niewiele odstają tu Ninez, Wilk i Sobol.

Co do Maskanta:
Nie wiem dlaczego nie zagrał Bunoza (być może jego kostka nie jest jeszcze całkiem wyleczona).
Co do Meczu z Legią nie miał chyba wielkiego pola manewru, więc reszta składu OK. Taktyka też ....
Natomiast polityka kupowania gotowych do gry średniaków po 30-stce powoli bankrutuje.
Trzeba się rozejrzeć za młodymi.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 03.10.2011 o godz. 11:57.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16.