The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.10.2011, 18:12
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Chciałem 3 bramkę dla Legii. Zwolnić Maaskanta i skończyć to "Holendrowanie". Zatrudnić dobrego polskiego trenera (np. Michał Probierz, Waldermar Fornalik, Czesio Michniewicz) Na zimę wyrównać skład Polakami i jazda od nowa. A nie takie pierdzielenie od dobrych kilku miesięcy...
Pierniczysz jak potrzaskany... Kazdy klub w Polsce chcialby miec na miejscu Wisly (kolejne mistrzostwo Polski, gra w pucharach, stabilny budzet, piekny stadion) a ty wyjezdzasz jakimis nieledwie aryjskim wariantem.

Wracjac do meczu:

Wisla byla dzis slabsza. O ile technicznie nie bylo jakos zle, taktycznie tez nie tak tragicznie to Legionisci mieli wieksze serce do gry i tym ten mecz wygrali. Dolozyl sie Jaliens robiac kolejne indywidualne blad (pierwsza bramka po jego fatalnym wyprowadzeniu pilku i stracie). Dla mnie niestety nie bylo gorszego gracza w ostatnich meczach. Nawet Diaz nie byl taki tragicznie slaby. Naszym probemem oprocz aktualnych kontuzji jest fatalnie grajaca obrona. Te stracone bramki w ostatnich meczach obciazaja prawie wylacznie obrone. Tutaj musmy szukac wzmocnien zima. Pozegnac trzeba Jaliensa i Diaza, Chavezowi dalbym jeszcze szanse. Slabo wygladalo tez wspomaganie akcji ofensywnych przez srodek pomocy. Nasze ataki to byly glownie akcjie Kirma na skrzydle plus przepychanki Bitona i czase Ilewa. To zdecydowanie za malo.
Jestem dzis wsciekly po tej porazce bo Legia nie grala niczego specjalnego, ale jak juz pisalem, miale wieksze serce do gry wygrywali przez to sporo pilek w srodku pola i pod nasza bramka. W calym tym sezonie szawnkuje u nas motoryka i dynamika. Poczatkowo myslalem ze sie rozpedzimy bo Maaskant nas przygotowyuwal na IV runde el. LM ale ta minela a swiezoscim, szybkosci ani dynamiki jak nie bylo tak nie ma. Obawiam sie e przygotowania do sezonu nie poszly jak powinny :(
DysoN
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:47.