
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#11
|
|
Nie rozumiem ludzi, którzy mają gdzieś wyniki w LEm nagle mówią, że liczy się tylko polska liga, to na kiego zgłosili sie do tego i grać muszą na siłę?
Nie ma co porównywać LM do LE, wiadoma sprawa ale nie może być tak, że zespół skupia się tylko na grze w kraju. Jest wystaraczająco dużo powodów do tego, by postarać się o 1/4, 1/8 czy już 1/16 LE. Cały klucz do sukcesu polega na sprawnym łączeniu gry w PP, EK i LE. Jeśli to by wypaliło byłoby super ale niemniej do tego trzeba dązyć. A dzieje się inaczej, niektórzy jak tchórze chetnie widzieliby wyniki po 0:3, 0:4 w LE by skupić sie EK. Tylko za rok bedziecie się pukać w głowę, czemuż ta Wisła ma taki słaby ranking. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|