The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Birsa
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.08.2011, 09:59
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Czyli co, jak walili w Legię jak w bęben, to było spoko, a jak w końcu raz coś się Legii udało, to przestajesz czytać?
Nie o to do końca chodzi. Po naszym meczu z APOEL-em według nich Wisła upokożyła się w pucharach wygrywając 5 na 6 meczy, zagraliśmy beznadziejnie, nic nie pokazaliśmy, tylko obrona i antyfutbol. Mieliśmy farta w poprzednim dmumeczu z Litexem i ze Skonto. Udało nam się przejść dzięki mega szczęściu a tym razem ono nam nie dopisało. To, że Wilk strzelił bramkę to był mega fart a strzał Małeckiego w pierwszym meczu mógł równie dobrze powędrować na aut.

http://www.weszlo.com/news/7386-W_pu...grywa_w_Turcji

Tak Weszło pisało po meczu Legii z Gaziantepsporem w Turcji. Dla mnie to był podobny mecz co nasz z cypryjczykami. Legia, tak samo jak Wisła się broniła. Udała się jedna kontra i bach 1-0. Nie uważam, że w Turcji zagraliście źle.

Dobra, ode mnie gratulacje wielkie dla Was bo ruski mają takich zawodników w składzie, którzy w Europie nie są anonimowi. No sorry, ale Maciek "słit focia" Rybus to nie jest gwiazda światowego formatu . Pomimo tego pokazaliście, że można wygrać z lepszym zespołem w pucharach, że nie jesteśmy "100 lat za murzynami".

Nie porównujcie dmumeczy Wisły i Legii, to były zupełnie dwie różne sytuacje przed spotkaniem. Legia musiała strzelić gola bo miała niekorzystny wynik. Wisła wygrała 1-0 więc to APOEL musiał cisnąć i atakować by nie odpaść.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:32.