The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 21.08.2011, 11:42
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
No nie za bardzo,bo z tego co pamiętam, Zurawski bardzo słabo grał głową. A wczoraj mieliśmy dwie,niemalże,setki na głowę. Gdyby Biton to uderzył porządnie to byłby gol.
No i co nam z tych okazji do strzelania goli głową, no i na co nam napastnicy którzy dobrze grają głową, jak i tak gole strzelają nam piłkarze raczej nie za wysocy, ale za to z dobrą techniką, szybkością i strzałem (Melikson, Małecki).

To właśnie pokazuje, że w ataku na szpicy powinien grać ktoś taki, jak niegdyś Żuraw, który nie będzie stał w miejscu i bezsensownie czekał na główkę aż go obstawią co najmniej we 2 (jak Genkov), tylko ktoś bardzo dynamiczny, umiejący zgubić rywali i krycie, w pełnym biegu włączający się do podania, umiejący minąć rywali zwodem czy balansem, i co najważniejsze, z silnym i niezwykle celnym strzałem, takim jak dawniej u Żurawia którego 9 na 10 uderzeń leciało w światło bramki (i to nie w środek gdzie stoi bramkarz, ale przy słupkach lub pod poprzeczką).

Naszą słabością w ataku jest właśnie bardzo mała ruchliwość napastników, którzy czekają obstawieni przez rywali, bo nie są to piłkarze dynamiczni, umiejący zgubić krycie itp. Brożek ma problemy z regularną grą w Trabzonie, można go wypożyczyć do grudnia bo nawet w nie najwyższej formie jest lepszy od od Genkova i Bitona razem wziętych ponieważ umie coś co dla tamtych jest nieosiągalne - zgubić krycie, wypracować sobie czystą pozycję strzelecką i uderzyć silnie i skutecznie (chociaż nie ma już tak dobrego celownika jak Żuraw ad. 2002-2006).
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:26.