The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 21.08.2011, 01:26
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Na wczoraj potrzebujemy bramkostrzelnego napastnika o klasie, charakterystyce, umiejętnościach i strzale Żurawskiego z lat 2002-2006...
Może i tak tyle że siłą Żurawia byli także partnerzy, czy to Frankowski czy Kuźba.My od dawna gramy na 1 napastnika i w dodatku mamy typowych egzekutorów.
Tyle że to trochę jak jedna scena z KilBila kiedy szef klubu nocnego opieprza Budda że znów się spóźnił do roboty a ten mu na to że jest wykidajłą a w klubie puchy więc nie ma kogo wykopywać

Tu podobnie - mamy typowych egzekutorów tyle że nie ma na kim tych egzekucji przeprowadzać.Dośrodkowań niewiele a jeśli już to albo niecelne albo Genkow czy Bitton osamotnieni,prostopadłych piłek brak, strzały albo w środek albo cholera wie gdzie więc dobić czego też nie ma.

A co do meczu - taki sobie.Przynajmniej widać czemu zmiennicy są tylko zmiennikami.Nie chce się znęcać nad Kirmem bo on czerstwy był nawet jak te 9 bramek miał, tyle że na dziś to on nie jest w stanie nawet piłki przyjąć by mu nie odskoczyła na kilka metrów.
Reszta też przeciętnie ,na minus z niby pierwszego składu Diaz a na plus(z drugiego) Paljic.
Debiutanci przyzwoicie.
Mnie najbardziej martwi co innego - jak tak patrze na kalendarz to jak szybko się nie ogarniemy to po 9tej kolejce już może być wstępnie posprzątane
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:00.