
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#11
|
|
Jak na taki skład - wynik całkiem niezły. Można było ograć Koronę, ale zabrakło błysku w ofensywie... Chyba przydałby się nam napastnik o innej specyfice gry niż ta, którą mają Genkow i Biton.
Zagranie Lisowskiego pokazuje, dlaczego aż tylu dublerów. Czy ten gość nie ma świadomości, że czymś takim mógł wyrządzić wielką krzywdę Czekajowi? Aha, tak przy Czekaju i Brudzie - gratulacje panowie, naprawdę dobry mecz. No i jeszcze jedno - jak Chavez na kogoś nastąpił, to prędko został ochrzczony brutalem, ciekawe, co będzie z Lisowskim, który notuje więcej żółtych kartek niż bramek i asyst łącznie... Powód: dubler to nie drybler. :)
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 20.08.2011 o godz. 19:08.
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|