
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#11
|
|
Cieszyć to będzie awans do LM we wtorek a nie 1 pkt z buraczaną koroną na klepisku Kielce Arena... Co za kretyńska nazwa w ogóle...
Co do samego meczu to (oczywiście pomijając temat fauli bo brakłoby mi przekleństw) Czekaj u mnie na wielkim +, podobnie Brud choć w mniejszym stopniu już. Szkoda tego remisu bo były sytuacje, a co do wg. was dramatu Kirma - pomyślcie sobie co czuje Kowalski, który właśnie został przebity przez kolesia z ME. Kirm - ME'sa, Kowalski - no właśnie, ciekawa sprawa. Można się go po prostu pozbyć, a zamiast niego wziąść Czekaja. ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|