
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 07.2011
Offline |
#11
|
|
witam,
od jakiegoś czasu przyglądam się dyskusji, proszę mnie poprawić, jeżeli się pomylę: nasz obecny ranking krajowy to: 2,125 zakładam, że: Wisła wygra oraz zremisuje i awansuje do fazy grupowej: (0,5 + 1 oraz 4 za awans) Legia remisuje i przegra (0,5 +0) Śląsk remisuje i remisuje (0,5+0,5) awans do fazy grupowej daje to 2,125 + 1,75 = 3,875 zakładam, że oba zespoły raz wygrają i 2 x zremisują w grupach, czyli każdy dostaje po 4p (czyli +2 do krajowego) 3,875 +2 = 5,875 wariant w miarę realistyczny... dający 5,8 o którym pisał Witek?
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 17.08.2011 o godz. 08:21.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|