The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Wyświetl wyniki ankiety: Czy tu można "kibicować""innym polskim druzynom w Europie?
Tak. Bo chodzi o polskie druzyny 117 31,97%
Nie. Bo na tym forum liczy sie tylko Wisła 249 68,03%
Głosujących: 366. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.08.2011, 05:37
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Pewne zachowania nie pasują i są idiotyczne. Nie onanizujesz sie na cmentarzu, nie robisz kupy na bacznosc ani będąc facetem nie wsadzasz kutasa w drugiego faceta. Nie kibicujesz tez drugiemu klubowi, bo masz ten jeden jedyny z ktorym sie utozsamiasz, otoczony ludzmi ktorzy podzielaja twoja pasje, z ktorymi tworzysz ta wlasnie jednosc ktora cie odroznia od tych "innych".
Natomiast gra w pucharach nie rozni sie niczym od gry ligowej. Kibic patriotycznie sie spelnia na meczach reprezentacji narodowej, a nie na meczach ligowej kosy z jakimis tureckimi brudasami.
Jesli kibicujesz Legii czy Amice bo ci akurat czlapia po boiskach w Europie to jestes frajer i zdrajca tych z ktorymi powinienes stac w jednym szeregu - przy swojej druzynie.
Nie mozna oczywiscie nikomu zabraniac takich dewiacji, natomiast nikt tez nie moze zmusic do akceptowania tychze.

Teraz druga kwestia - szeroko rozumiana wolnosc wypowiedzi, tolerancja i tym podobne dranstwa nowozytnego swiata.
To jest forum KIBICÓW.
A kibice to specyficzna grupa.
Maja swoje zelazne zasady z ktorych najwazniejsza jest nie rozmienianie swojej sympatii klubowej na drobne.
Jesli jeden z drugim przylaza na forumkibicow danego klubu, podaja sie za takowych kibicow po czym lamia na dziendobry ta najwazniejsza z zasad kibicowskich, to ja prywatnie (nie moderatorsko) mowie im: wypierdalac, nie pasujecie tutaj.
Powinniscie wyleciec na zbity pysk z naszego forum, z wielką pieczątką: "Uwaga - frajer", przybita na czole.

Was - stadionowych lewakow - jest promil, a do szewskiej pasji doprowadzacie calą rzesze nas - konserwatystow.
Kierujac sie dobrem forum i chęcią zgaszenia ognia kłótni w zarodku, wnioskuje o wywalenie bez mozliwosci powrotu wszystkich milosnikow reprezentacji Polski w pucharach europejskich.
Forum kibicow NIE JEST, NIE BYŁO i NIGDY NIE BĘDZIE tolerancyjne.

Jak już będziesz wyrzucał z forum "fajerów" to zacznij od flamengisty za Jagiellonię..

Nie chodzi o to, czy "kibicujemy" polskim klubom w pucharach czy nie. Chodzi o to czy mamy świadomość, że dobra gra polskich klubów w pucharach przełoży się na dobro Wisły. Bo NIEWĄTPLIWIE tak!

kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
To my musimy się postarać by jako pierwsza ekipa od lat awansować do LM i odskoczyć, jednocześnie licząc na to, że pozostałe kluby nie popadną w marazm. Po za tym to zawsze zdecydowanie większą nobilitacją jest pokonanie silniejszego, niż kopanie leżącego. Powiedzcie sami czy nie większym zadowoleniem napawałoby was zdemolowanie Cracovii walczącej o najwyższe cele skutecznie im to utrudniając, niż pokonanie dziadów utrzymujących się psim swędem. Wbijanie co kolejkę 4 goli rywalom, którzy ledwie dowiedzieli się co to spalony chyba nie jest szczytem naszych marzeń. Ta liga ma być mocna, a my mamy być pośród niej najmocniejsi, a nie zadowalać się maksymą "w krainie ślepców jednooki jest królem" !
Bardzo dobre podsumowanie.



Szkoda, że ankieta i temat nic nie dadzą. Dalej będą kłótnie i wyzwiska, jak polska ekipa będzie grała w pucharach w temacie "polskie drużyny.."
Jak już pisałem trzeba zrobić dwa tematy. Dla zwolenników i przeciwników.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:22.