7 kotów napisał(a):

Pewne zachowania nie pasują i są idiotyczne. Nie onanizujesz sie na cmentarzu, nie robisz kupy na bacznosc ani będąc facetem nie wsadzasz kutasa w drugiego faceta. Nie kibicujesz tez drugiemu klubowi, bo masz ten jeden jedyny z ktorym sie utozsamiasz, otoczony ludzmi ktorzy podzielaja twoja pasje, z ktorymi tworzysz ta wlasnie jednosc ktora cie odroznia od tych "innych".
Natomiast gra w pucharach nie rozni sie niczym od gry ligowej. Kibic patriotycznie sie spelnia na meczach reprezentacji narodowej, a nie na meczach ligowej kosy z jakimis tureckimi brudasami.
Jesli kibicujesz Legii czy Amice bo ci akurat czlapia po boiskach w Europie to jestes frajer i zdrajca tych z ktorymi powinienes stac w jednym szeregu - przy swojej druzynie.
Nie mozna oczywiscie nikomu zabraniac takich dewiacji, natomiast nikt tez nie moze zmusic do akceptowania tychze.
Teraz druga kwestia - szeroko rozumiana wolnosc wypowiedzi, tolerancja i tym podobne dranstwa nowozytnego swiata.
To jest forum KIBICÓW.
A kibice to specyficzna grupa.
Maja swoje zelazne zasady z ktorych najwazniejsza jest nie rozmienianie swojej sympatii klubowej na drobne.
Jesli jeden z drugim przylaza na forumkibicow danego klubu, podaja sie za takowych kibicow po czym lamia na dziendobry ta najwazniejsza z zasad kibicowskich, to ja prywatnie (nie moderatorsko) mowie im: wypierdalac, nie pasujecie tutaj.
Powinniscie wyleciec na zbity pysk z naszego forum, z wielką pieczątką: "Uwaga - frajer", przybita na czole.
Was - stadionowych lewakow - jest promil, a do szewskiej pasji doprowadzacie calą rzesze nas - konserwatystow.
Kierujac sie dobrem forum i chęcią zgaszenia ognia kłótni w zarodku, wnioskuje o wywalenie bez mozliwosci powrotu wszystkich milosnikow reprezentacji Polski w pucharach europejskich.
Forum kibicow NIE JEST, NIE BYŁO i NIGDY NIE BĘDZIE tolerancyjne.
|
Jak już będziesz wyrzucał z forum "fajerów" to zacznij od flamengisty za Jagiellonię..
Nie chodzi o to, czy "kibicujemy" polskim klubom w pucharach czy nie. Chodzi o to czy mamy świadomość, że dobra gra polskich klubów w pucharach przełoży się na dobro Wisły. Bo NIEWĄTPLIWIE tak!
kacpergawlo napisał(a):

|
To my musimy się postarać by jako pierwsza ekipa od lat awansować do LM i odskoczyć, jednocześnie licząc na to, że pozostałe kluby nie popadną w marazm. Po za tym to zawsze zdecydowanie większą nobilitacją jest pokonanie silniejszego, niż kopanie leżącego. Powiedzcie sami czy nie większym zadowoleniem napawałoby was zdemolowanie Cracovii walczącej o najwyższe cele skutecznie im to utrudniając, niż pokonanie dziadów utrzymujących się psim swędem. Wbijanie co kolejkę 4 goli rywalom, którzy ledwie dowiedzieli się co to spalony chyba nie jest szczytem naszych marzeń. Ta liga ma być mocna, a my mamy być pośród niej najmocniejsi, a nie zadowalać się maksymą "w krainie ślepców jednooki jest królem" !
|
Bardzo dobre podsumowanie.
Szkoda, że ankieta i temat nic nie dadzą. Dalej będą kłótnie i wyzwiska, jak polska ekipa będzie grała w pucharach w temacie "polskie drużyny.."
Jak już pisałem trzeba zrobić dwa tematy. Dla zwolenników i przeciwników.