Karherop napisał(a):

|
gość gra u nas rok , a "kibice" nawet nie umią poprawnie napisać jego nazwiska , żenujące
|
Zanim zaczniesz poprawiać innych, to spójrz na siebie, bo nie ma takiego słowa jak "umią"...
Karherop napisał(a):

|
gdyby Twoje nazwisko w szkole/pracy wszyscy przekręcali jakbys sie z tym czuł ?
|
Jemu to rybka jak jego nazwisko jest pisane na forum, zapewniam Cię. Wiesz o kogo chodzi, więc nie rób szumu. Zgubił jedną literę, to aż tak wielki powód do skrytykowania go?
Hrluc napisał(a):

|
Kibice mają prawo wk... się po drugim remisie z rzędu
|
Ależ oczywiście. Mamy 2 punkty w dwóch wyjazdach (w dodatku po niełatwych meczach), cztery wygrane w eliminacjach do LM, a Ty mi wyskakujesz z teksem, że to powód do niezadowolenia. Płakać mógłbyś wtedy, gdyby odpadli z eliminacji i przegrywali w lidze. Ciekawe, czym dla Ciebie było 8 miejsce w lidze 5 lat temu.
Hrluc napisał(a):

|
Frankowski dzisiaj pokazał jak się wykorzystuje sytuacje,a chłop ma zdaje się 36 lat! Wolałbym jego na zmiany niż Kirma...
|
W takim zmień szalik Wisły na Jagiellonii. Będziesz widział swój piłkarski autorytet co mecz. Nawet Twój idol - dziadek Franek się myli, co dobitnie było widać w meczu z Wisłą, kiedy przestrzelił karnego. Gdyby zrobił to dobrze, to nawet Pareiko nie miałby szans.
Hrluc napisał(a):

Nazwałem go ciotą bo to był strzał za 3 punkty,a takich okazji się nie marnuje co pokazał dziadziuś Frankowski.To kwestia profesjonalizmu,no chyba,że winić Maaskanta,że się na jego formie czy fachu nie poznał
|
Oczywiście, Maaskant się nie poznał na fachu Kirma, który zdobył w poprzednim sezonie 9 bramek i zaliczył parę asyst. Toż to amatorszczyzna!
Nie masz prawa nazywać żadnego piłkarza Wisły w ten sposób. Następnym razem zamilcz, bo Twoje argumenty są śmieszne.