Drozd napisał(a):

|
Spartak nie jest mistrzem Rosji, a może nawet nie wicemistrzem. O klasie drużyny w 60% świadczy poziom ligi, moim zdaniem.
|
Podobna kadrowo Legia trafiła parę lat temu FK Moskwa i nie było o czym rozmawiać. Nawet nie podjęliśmy walki. FK nie było wtedy mistrzem, nie było wicemistrzem, nie było nawet trzecie czy piąte, tylko chyba 15 w czasie meczów z nami. A Spartak był w zeszłym roku w ćwierćfinale LE.
JOSE 841 napisał(a):

|
Prawie jakby to było forum Legii.A przecież nie tylko Legia gra w pucharach
|
Kogo reszta obchodzi?
Bronex napisał(a):

|
Na forum Legii atmosfera fiesty. Oni już są w fazie grupowej myślami ... Po co ich z tego stanu wyprowadzać. HA HA.
|
Chory jesteś?