
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#11
|
|
Legia to ma pecha zupełnego najmniejszych szans na awans nie widzę , u siebie może przy ogromnym farcie jakies remis albo 2:1 1:0 ale patrząc na skład Ruskich to rewanż nie dośc ,że mało efektowny (rywal) to i też zapowiada się zupełna klęska piłkarska.
A Śląsk nie wiem czemu wszyscy tak pieją ,że taki łatwy rywal ludzie z tą gra Śląsk nie ma żadnych szans musi zagrać jak z Dundee w 1. meczu i jeszcze na 0 z tyłu żeby w Bukareszcie czego szukać. Patrząc na rywali to my mamy najbardziej przystępnego choć jak wskazuje zdrowy rozsądek oni idą jako faworyt ale w awans wierze głęboko . ![]()
Let other people be who they want to be. Remember, someday, somehow U can be in the minority ...
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|