The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.08.2011, 22:29
Cytat:
Polskiej piłce potrzebna jest stabilizacja w Europie. Nie może być tak, że 2 sezony dany klub gra dobrze w pucharach a w kolejnym sezonie nie występuje w ogóle. Za niego wchodzi taka Lechia, która ma może z 3p w rankingu klubowym i nie jest rozstawiona - opada. i co nam z tego? Potrzebna jest stabilizacja. Gdyby powiedzmy przez 3-4 sezony w pucharach występowały te same zespoły - Wisła, Śląsk, Legia, Lech - i wygrywały mecze, awansowały do fazy grupowej ... to za te 3-4 lata Polska ma taką ilośc punktów, że mamy lepszy start dla tych słabszych ( Lechia, Polonia ... ), a w rankingu klubowym Wisła, Śląsk, Legia i Lech nie muszą się o nic bać, bo beda rozstawieni z każdej z faz. TO JEST POTRZEBNE POLSKIEJ PIŁCE KLUBOWEJ!
Teoretycznie masz racje. Ale to tylko takie pobozne zyczenia i takie jakby patrzenie na swiat przez football managera i chec sukcesu za wszelka cene. Spokojnie. Jesli Polska bedzie gotowa na sukcesy (kilka klubow) jesli Wisla bedzie gotowa na sukcesy to ta stabilizacja i sukcesy przyjda same a nie na farcie i robione na sile (np pomysl, ze w puchjarach to niech graja ciagle WIsla,Legia,Amica i np Slask/Polonia W. Kto zasluguje to niech gra, nam zadne pkt Slaska czy Legii nie pomoga. Jak sami bedziemy grac dobrze tak jak te ostatnie 4 mecze to sobie sami poradzimy i za 2 sezony juz mozemy byc rozstawieni w 4 rundzie kw LM czy LE. Jak inne zespoly tez dojrzeja do tego zeby wygrywac to wtedy mozna patrzec na ranking krajowy. Obecnie to my mozemy sie scigac z jakimis leszczami o miejsca 20 w rankingu, jak pojedziemy sezon czy 2 na farcie i powiedzmy zaszlibysmy na te upragnione 15 miejsce to i tak pozniej spadniemy z wysokiego konia (patrz Szkocja, odniesli za duzy sukces i teraz leca na leb na szyje). Jak kilka klubow (2-3) dojrzeje do gry w Europie, to spokojnie (moim zdaniem, choc w statystyki sie nie zaglebiam) w tym cyklu piecioletnim naliczania pkt do rankingu krajowego sobie wypracujemy zasluzone i nie na wyrost 15 miejsce, ktore przynosi wymierne korzysci
I nie ma sie co nadymac na sile bo to nic nie zmieni, sprawa jest prosta, zasłuzymy = awansujemy, nie zasluzymy = nie awansujemy
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:13.