
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
|
Cytat:
Musimy sie jakos dogadac nawte tutaj w internecie, no chyba, ze nam na tym nie zalezy i chcemy sie ponapinac. Piszesz, ze stadiony sa zamykane slusznie, na jakiej podstawie? Stadion we Wrocławiu niebezpieczny bo ktos odpalil race poza stadionem czy zatrzymal tramwaj? Stadion w Warszawie i Poznaniu niebezpieczny bo w Bydgoszczy kibice dymili? Troche dobrej woli i pomyslunku a nie byloby takich glupich tekstow. Przeciez to sie kupy nie trzyma, te decyzje wojewodow. No bo co jednego tygodnia stadion w Warszawie byl niebezpieczny a co sie zmienilo po tygodniu, ze byl dopuszczony do rozgrywek? Chyba, ze to jest pokuta, ktora trwa 1 kolejke. Odpaliles race na osiedlu, zatrzymales tramwaj to masz pokute Slazaku, jeden mecz z zamknietym stadionem - czy to jest sensowne. rozumiem, ze niekotrzy sa za PiSem, niektorzy za PO ale nie mozna za wszelka cene bronic tych partii. One popelniaja mase bledow i smieszne jest to jak sie broni np tej decyzji o zamykaniu stadionow, przeciez ta cala sytuacja to jest nonsens no ale widac niektorzy zamiast umierac za kraj to woleliby umrzec za PO i PiS. troche w to wplotlem polityki ale teraz akurat ta polityka wpieprzyla sie butami w nasze srodowisko wiec ciezko mowiac o kibicach nie wspomniec o polityce. A wydaje mi sie ze Ci co bronia decyzji rzadu sa po prostu elektoratem PO i jedynie to karze im za wszelka cene usprawiedliwiac kazde (nawet najbardziej niedorzeczne i najglupsze) decyzje rzadzacych Cytat:
Mamy zostac lamistrajkami w imie czego? W imie bojazni o to ze nie uda nam sie zawalczyc? Czasami warto nawet byc w tej mniejszosci, ktora sie zbuntuje, zeby za kilka lat powiedziec swojemu synowi lub spojrzec w lustro z duma pamietajac ze w 2011 roku nie bylem popychadlem, ze chociazby probowalem walczyc. Czasami sie wojne przegrywa, gorzej jak sie wcale do niej nie przystapi bo wtedy na starcie jest sie przegranym
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 30.06.2011 o godz. 14:36.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|