The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.06.2011, 16:07
Trzeba być nie lada naiwniakiem żeby wierzyć w to, że okołokrzyżowe media pokroju "Gazety Polskiej" bronią kibiców tylko ze względu na pragnienie szerzenia prawdy. "Kibole" są dla nich częścią całej antyrządowej układanki na łamach tego ścierwopisma, a miejsce w szpaltach zajmują tuż obok ruskich bomb z helu na pokładzie Tupolewa, wygrażania rudemu, źle pojętego patRYJotyzmu - patriotyzmu postsmoleńskiego, opartego na niezdrowych emocjach i zachwianiu zdrowego rozsądku. I to już nawet nie tyczy się politykierowania i przepraszam, jeśli kogoś uraziło wtrynianie polityki do tego tematu, bo sam tego raczej unikam i nie lubię.

Telewizji nie oglądam, gazet nie czytuję, czuję się zdrowy na umyśle - zdrowy rozsądek wystarczy żeby znać prawdę o kibicach. "GW" ma swoich czytelników-lemingów którzy łykną wszystko co Szechterowy periodyk im napisze, ale nie oszukujmy się - jeśli ktoś po "prawej" stronie ma równoważyć swoimi absurdami lewoskrętny szmatławiec to jest to GP i cała "niezależna" koteria, którzy na pewno skorzystają na wojnie rudego z kibicami, umieszczając ich po antydonaldowej stronie barykady obok Macierewicza i innych schizofreników.

Nie zmienia to jednak faktu że to DOBRZE, że istnieje JAKIEKOLWIEK medium mające JAKĄKOLWIEK opiniotwórczą wartość w medialnym światku piszące prawdę o kibicach. No ale ileż można nabijać kabzy. Płyty CD? Niedługo "GP" stanie się istną schizofreniczną, pisiorską "Przyjaciółką" - na okładce płyta CD o "kibolach", w środku stek rusofobicznych bzdur a na końcu Gotuj z Jarosławem - ruda kaczka po gdańsku.
Ostatnio edytowane przez Watts : 29.06.2011 o godz. 16:16.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:33.