
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#1
|
|
"Film "Kibol" powinni zobaczyć kibice , ale może jeszcze bardziej ich rodziny i koledzy z pracy, nierozumiejący ich pasji i powielający sterotypy upowszechniane przez media i rządową propagandę".
Ja już kupiłem Gazetę Polską, koszt gazety z filmem 6,90 zł, myślę, że warto wydać te kilka zł i zobaczyć to czego inne media nie pokazują ! Chyba jest to pierwszy taki film dokumentalny o kibicach, także polecam innym Wiślakom ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#2
|
|
Ja się cieszę , że przynajmniej ktoś w końcu pisze o nas w pozytywnym świetle i stara się przedstawić jak najwięcej dobrych stron, bo jak na razie to cała reszta próbuje nas oczerniać na każdym kroku.
Gazeta Polska jak wszyscy wokół mógłby olać sprawę i siedzieć cicho, nie tykać drażliwych tematów, ale jednak robi inaczej i za to należy się jej szacunek. Ta gazeta od kiedy zaczęła wychodzić zawsze stoi po tej samej stronie co my- narodowej ! |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|