bridgeburner napisał(a):

ZAkładam, że Widzew skoro nie był w stanie po takiej rundzie zatrzymać Michniewicza
to ma na tyle dużo kłopoty finanswoe , ze mozna sie spodziewać odejscia Sernasa, czy problemów z wykupieniem Dzalamidze ( wnioski wyciagam z artykulów Weszlo)
Trener jest wziety z ME, kompletnie anonimowy facet
Szymanek, Grischok i Nakoluma juz odeszli, pierwszy i trzeci w udanej koncowce mieli miejsce w składzie
Oczywiscie moge sie mylic, to sa tylko moje przypuszczenia aczkolwiek Widzew jest w grupie 5-6 zepołów , które wg mnie beda bronić sie przed spadkiem
|
Jesli czytasz weszlo, to powinienes wiedziec ze Widzew nie "nie byl w stanie" zatrzymac Michniewicza, ale ze nie doszli do porozumienia jak Slask z Lenczykiem.
http://www.weszlo.com/news/7114
Jak dla mnie Widzew bedzie w gornej polowce tabeli.