
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
jak dla mnie skład był prownywalny jak sezon wczesniej (głownie dzięki lepszej rozgrywającej, bo siła razenie spadła), a momentami i gra była ładniejsza dla oka (była krotka, były ataki z drugiej linii) więc- zwazywszy ze i rywale byli słabsi niz Ekonomiczna rok wczensiej - byłem "fantasta" bo liczyłem przynajmniej na finał.
Oczywisice po obecnych wzmocnieniach wyglądamy dużo lepiej, i jesli w lidze nie pojawi sie jakaś nowa "potęga" (czasem jakis zespoł nagle znajduje sponsora i ma mocarstwowe plany) a trener nie spieprzy skład to przynajmniej nasza grupę powinnismy wygrać w cuglach. ![]()
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."
Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie! |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|