The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.06.2011, 19:12
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Chodzi mi że idzie taki Janusz i sra bobem do prasy. Ja jakby kobieta i by coś mojemu życiu zagrażało, bo nie raz takie sciski na wyjazdach i nawet na meczach na starym stadionie były, da rade. Ale wole popierdzielić 80 złotych niż beczeć że mnie zadeptano czy dziecko.

Wiadomo organizacja kijowo, dużo januszy co też wprowadza wiekszy chaos. A takie szukanie marnej sensacji jak dla mnie. Jeszcze mi brakuje tekstu że hotdog był za zimny.
Jakie szukanie marnej sensacji? Na rok przed Euro na nowoczesny stadion (na szczęście nie będący areną turnieju, ale marna to pociecha) doszło do totalnego chaosu i potencjalnie groźnej sytuacji.

To jest naprawdę poważny problem. Ja uważam, że trzeba to maksymalnie nagłośnić, żeby uniknąć kompromitacji za rok.

Niestety, z twojej wypowiedzi przebija doświadczenie kibica, którego traktuje się jak bydło i już on się do tego przyzwyczaił. Moim zdaniem jeśli ktoś płaci spore pieniądze za bilet na mecz, to ma mieć zapewnione komfortowe wejście na stadion. To jest psi obowiązek organizatora meczu.

PZPN zrobił pareset kibiców w wuja i to są fakty, nie szukanie sensacji. "Janusze" nie mają tu nic do rzeczy - wszystko ma być tak zorganizowane, by ludzie w sposób sprawny i szybki weszli na stadion, a potem ten stadion opuścili.

PS. Co do "hardbassu" i akcji Jagielloni - tak mniej więcej zachowywali się nasi praojcowie (jakieś 1000 lat temu), przed wyruszeniem na wyprawę grabieżczą. Generalnie dla mnie to nie jest oznaka postępu cywilizacyjnego, wręcz przeciwnie. Ale jak się komuś podoba... Cóż, jego prawo. To wolny kraj.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 13.06.2011 o godz. 19:15.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:20.