
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#11
|
|
Wojciechowski z Sobiechem sporo ryzykował, bo Sobiech miał za sobą jeden udany sezon w Ruchu. Przynajmniej jeden udany sezon (w zasadzie - 2 dobre rundy pod rząd) to mieli w ostatnich latach też tacy młodzi zawodnicy jak:
1. Gajtkowski (23 lat, miał świetną jesień w GKS Katowice i jeszcze lepszą wiosnę w Lechu Poznań - łącznie 12 goli, sezon 2002/2003) 2. Moskała (24 lat, świetna wiosna 2001 i jesień tego samego roku w Gieksie - 11 goli) 3. Sikora (23 lat, dobra wiosna i jesień 2003 w Górniku - 10 goli) 4. Jarka (20 lat, 11 goli dla Górnika Zabrze w sezonie 2007/2008 - o 1 gol więcej niż Sobiech w najlepszym swoim sezonie w Ruchu!) 5. Zahorski (23 lat, 10 goli w Zabrzu, sezon 2007/2008) 6. Nowak (24 lat, 10 goli dla GKS Bełchatów, sezon 2008/2009) 7. Zakrzewski (25 lat, 10 goli dla Amiki, sezon 2006/2007) 8. Boguski (24 lat, 9 goli dla nas, sezon 2008/2009) 9. Janoszka (22 lata, 8 goli dla Ruchu, sezon 2009/2010) 10 Robak (25 lat, 10 goli dla Korony, sezon 2007/2008) Z tych "młodych-zdolnych" tylko Sikora trzymał formę przez więcej niż sezon. Reszta albo łapała kontuzje, albo ich forma była incydentalnym wyskokiem. Więc dawanie 1 mln € za takiego grajka to sporo. Co innego po dwóch udanych sezonach, ale Sobiech był sporą niewiadomą. Natomiast wypada się zgodzić, że jednak w zakończonym już sezonie chłopak potwierdził, że umiejętności ma. Gdyby Polonia grała lepiej, walczyłby o króla strzelców. Głupia sprawa ten spór o kasę, bo dobrych napastników mamy jak na lekarstwo więc Sobiech w formie jest Smudzie potrzebny. A nie w klubie Kokosa.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 09.06.2011 o godz. 18:44.
![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|