The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.06.2011, 18:41
Wojciechowski z Sobiechem sporo ryzykował, bo Sobiech miał za sobą jeden udany sezon w Ruchu. Przynajmniej jeden udany sezon (w zasadzie - 2 dobre rundy pod rząd) to mieli w ostatnich latach też tacy młodzi zawodnicy jak:

1. Gajtkowski (23 lat, miał świetną jesień w GKS Katowice i jeszcze lepszą wiosnę w Lechu Poznań - łącznie 12 goli, sezon 2002/2003)
2. Moskała (24 lat, świetna wiosna 2001 i jesień tego samego roku w Gieksie - 11 goli)
3. Sikora (23 lat, dobra wiosna i jesień 2003 w Górniku - 10 goli)
4. Jarka (20 lat, 11 goli dla Górnika Zabrze w sezonie 2007/2008 - o 1 gol więcej niż Sobiech w najlepszym swoim sezonie w Ruchu!)
5. Zahorski (23 lat, 10 goli w Zabrzu, sezon 2007/2008)
6. Nowak (24 lat, 10 goli dla GKS Bełchatów, sezon 2008/2009)
7. Zakrzewski (25 lat, 10 goli dla Amiki, sezon 2006/2007)
8. Boguski (24 lat, 9 goli dla nas, sezon 2008/2009)
9. Janoszka (22 lata, 8 goli dla Ruchu, sezon 2009/2010)
10 Robak (25 lat, 10 goli dla Korony, sezon 2007/2008)

Z tych "młodych-zdolnych" tylko Sikora trzymał formę przez więcej niż sezon. Reszta albo łapała kontuzje, albo ich forma była incydentalnym wyskokiem.

Więc dawanie 1 mln € za takiego grajka to sporo. Co innego po dwóch udanych sezonach, ale Sobiech był sporą niewiadomą.

Natomiast wypada się zgodzić, że jednak w zakończonym już sezonie chłopak potwierdził, że umiejętności ma. Gdyby Polonia grała lepiej, walczyłby o króla strzelców.

Głupia sprawa ten spór o kasę, bo dobrych napastników mamy jak na lekarstwo więc Sobiech w formie jest Smudzie potrzebny. A nie w klubie Kokosa.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 09.06.2011 o godz. 18:44.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:28.