
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
#61
|
|
Nie wiedziałem gdzie o tym napisać ale polska reprezentacja do lat 17 (oczywiście w koszykówce) właśnie awansowała do finału MŚ w tej kategorii.
Spora niespodzianka w wykonaniu naszej drużyny. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#62
|
Polskie kluby ekstraklasowe do tej pory średnio były zainteresowane w szkoleniu i zatrudnianiu młodych Polaków. Tym bardziej cieszy ich sukces ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#63
|
|
Będzie gdzieś transmisja z meczu finałowego?
Chętnie bym obejrzał finałowy mecz z Amerykanami ![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#64
|
|
Transmisja tylko na www.fibatv.com
Gratulacje dla chłopaków i trenera.Miejmy nadzieje, że rodzi się nam kolejna wielka drużyna po siatkarzach i szczypiornistach Oni też zaczynali od sukcesów juniorskich. |
|
|
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#65
|
|
http://www.pzkosz.pl/ - Tutaj bedzie radiowa transmisja. Na oficjalnej za ok 30 zl mozna kupic mozliwosc ogladania meczu na zywo.
![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#66
|
|
58 do 41 po 2 kwartach dla USA , pod koniec drugiej kwarty nam odjechali.. a tak dosyc rowno z nimi walczylismy, roznice byly niewielkie, czasem 6pkt
chyba za wysokie progi, ale i tak brawa za walke, choc do konca meczu jeszcze troche ![]()
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 11.07.2010 o godz. 15:47.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: D.T.
Offline |
#67
|
|
http://www.livescorehunter.com/index...pup&Itemid=190 - relacja video
![]() ![]() Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#68
|
|
Niestety różnica w umiejętnościach jest ogromna.Trzeba przyznać ,że młodzi amerykanie potrafią się bawić piłką.Grają niesamowicie efektownie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: D.T.
Offline |
#69
|
|
no amerykanie showtime, ale i tak super sukces naszych koszykarzy, tylko życzyć im wytrwałości, dobrych trenerów i jeśli będą się czuli na siłach to spróbowali w ncaa, bo sądzę ze oferty się pojawią
![]() ![]() Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#70
|
|
Koniec czekania na koszykówkę spod znaku NBA- wczoraj zaczęły się pierwsze gry przedsezonowe. Knicksi ze STATem i Galinarim pokonali Armani Jeans z Mediolanu, a Netsi ograli Maccabi. Teraz w Londynie trwa mecz Minnesoty z Lakersami. Po pierwszej kwarcie mamy remis 27. Transmisje można znaleźć na necie. Ja teraz lecę oglądać, potem coś naskrobię o tym, jak widzę nadchodzący sezon.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline |
#71
|
|
Na zachodzie bez zmian - dominować będą Lakers wzmocnieni dodatkowo Matt'em Barnesem. Jak zawsze mocni Dallas i Spurs (choć coraz starszy Duncan). Zobaczymy jak będą wyglądać "nowi" Jazz bez Boozera ale za to z Jeffersonem i Suns bez Amar'e ale za to z Türkoğlu.
Durant może poprowadzić Oklahomę do wyższego niż zeszłoroczne 8 miejsce kosztem Denver, gdzie mają duży problem z Carmelo Anthonym. Portland czy Rockets liczyć się będą tylko ze zdrowymi wysokimi - Yao i Odenem. A na wschodzie? Mocni Bulls osłabieni brakiem Boozera do grudnia, mocni Magic, jak zawsze mocny Boston (wzmocniony Shaqiem), ale chyba Miami jest głównym faworytem do wygrania konferencji. Dla zainteresowanych - mecze NBA Europe Toru do oglądnięcia w środę i czwartek na C+. ![]()
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#72
|
|
Finały finałami, Heat wygrali, choć w tym roku wyjątkowo kibicuję drużynie z Zachodu.
No właśnie, finały, finały, a tu pewna era się kończy. http://www.tout.com/m/9944wo |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#73
|
|
Heat będą wygrywać przez następne parę lat rok w rok, albo przynajmniej dochodzić do finałów. Pakę mają niemożliwą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#74
|
|
Jak Bullsi nie stracą nikogo ze swojego zespołu (Rose-Booz-Noah) i będą w stanie ściągnąć jeszcze jakiego topowego SG to myśle, że są w stanie z nimi powalczyć. Oni mają "rozwojowy zespół" i Rose będzie jeszcze lepszy.
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#75
|
|
Jestem całym sercem za Dallas - Dla takich ludzi jak Kidd czy Nowitzki to pewnie ostatnia szansa na pierścień...
Co do Shaq'a, cóż żal było patrzyć jak rozmieniał się na drobne.Ze starej gwardii zostaje jeszcze Hill - ciągle w niesamowitej formie ![]() ![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline |
#76
|
|
No i nie zapominajmy o Oklahomie. Też rozwojowy, mądrze budowany team, z dwoma all star w składzie.
![]()
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|