
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#1
|
|
Ja i tak mam żal do Maaskanta że wystąpiło tak niewielu młodych zawodników :/ Po co wystawił Cikosa? Żeby dostał żółtko i nie zagrał z Polonia? A Jaliensa? Był dopiero co po urazie - nie musiał grać. Rios też mógł chociaż te 45 min zagrać...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#2
|
) więc wystawił Jaliensa. Ale Kurto i Brud dostali szansę, oprócz tego zagrali Burliga i Garguła więc całkiem sporo rezerwowych... Właściwie kogo byś chciał wstawić jeszcze z ME? Może Chrapek i na tym koniec... Ja się cieszę, że w końcu nie grał niedomagający Żurawski. Myślę, że na Polonię trener da szansę jeszcze paru młodym chłopakom . A wynik potwierdził słuszność doboru składu- jakby Maaskant dał jeszcze z 4 młodych do składu zapewne byłby odwrotny rezultat. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|