
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#31
|
|
Jakiego meczu?
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#32
|
|
A, podobno dzisiaj jakiś sparing Wisły z Zagłębiem w Lubinie.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#33
|
|
a moze z Zagłebiem Lublin
Przeciez juz wakacje maja jakie sparingi, zagraja same rezerwy pierwszy skład sie opala ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 10.2010
Offline |
#34
|
|
Orientuje ktoś jaki skład wyjdzie w podstawie ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#35
|
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 10.2010
Offline |
#36
|
|
6 Polaków aż !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#37
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#38
|
|
na meczyki.pl jest link do meczu Wisły wiec pewnie bedzie mozna zobaczyc
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk
Offline |
#39
|
|
Skład za TWSD:
Kurto - Czikosz, Jaliens, Chavez, Burliga - Wilk, Siwakow, Garguła - Kirm, Melikson, Genkow Chyba bez wielkich niespodzianek, może oprócz Filipa na bramce ![]() ![]() 111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków "Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie." '27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#40
|
|
możliwe że będzie 1 zmiana w tym składzie ale nie więcej
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#41
|
|
Jovanić jak widać na ławie, Branco też (na szczęście)
Ciekawe jak zagra Kurto, Garguła i Burliga? ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#42
|
|
był już wywiad z Maaskantem na 904... standard. Mówil o Burlidze na obronie i o tym, że poważnie podchodzą do meczu.
Szkoda mu, że mecz bedzie bez kibiców Wisły, bo przecież Wisła chce grac dla swoich kibiców. Na pytanie o to, co po przegranym meczu z Legią, czy chcą się zrehabilitować Rober powiedział, że dasje szanse kilku młodym graczom, kilku rezerwowym W gruncie rzeczy, coz miał powiedzieć? Teraz znowu plansza
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.05.2011 o godz. 17:29.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline |
#43
|
|
Dziś można oglądać mecz bez żadnego stresu.. więc można sobie spokojnie analizować błędy bez żadnych złych skutków dla Wisły
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#44
|
|
Znów jestem zawiedziony składem :/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#45
|
|
Bardzo fajnie, że Kurto będzie miał szansę się pokazać. Reszta składu bez większych niespodzianek.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#46
|
|
Na ławce Białej Gwiazdy: Jovanić, Sobolewski, Małecki, Rios, Skołorzyński, Brud, Żurawski
z wszystkich obrońców jacy są w ME Wisły najmniej spodziewałbym sie własnie Skołorzyńskiego . Totalne zaskoczenie , ciekawe czy wejdzie na 2 połowe |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline |
#47
|
|
haha ja .......e, Rios na ŁAWCE w takim meczu, jednak sie potwierdza ze tam COS musi byc.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#48
|
|
Czy ja wiem że takie zaskoczenie , jest pierwszym bocznym obrońcą w Młodej Wiśle który mógłby w trybie awaryjnym zostać włączony do pierwszej drużyny ,podobnie jak Czekaj na środku a jak trener potrzebował obrońcy biorąc pod uwagę że Czekaj jest na młodzieżówce to wziął właśnie Skołorzyńskiego .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2010
Skąd: Kraków, N-H
Offline |
#49
|
|
Kurto w bramce
pozytwne zaskoczenie, Burliga z lewej strony ?yyyyy......zobaczymy jak to sie bedzie oglądać bez kibiców....![]() "Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki." |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#50
|
Jakie coś ? Jak graliście w piłke kiedykolwiek ever, to cofnijcie sie w czasie przypomnijcie sobie kto u Was siedział na ławce i dlaczego. I tutaj macie odpowiedź dlaczego nie gra Andy Rios. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#51
|
pierwszym bocznym czy to środkowym obrońcą z ME , który zresztą w przeciwieństwie do Skołorzyńskiego grał już w pierwszej drużynie oraz grywa regularnie we wszystkich reprezentacjach młodziezowych jest Nalepa Poza tym równie dobrze mógł powołać dwa lata starszego Cygala który rozegrał więcej spotkań w ME i jest bardziej doświadczony , jak i również jest bocznym obrońców . Nie zmienia to faktu że każde powołanie gracza z ME na spotkanie ekstraklasy mnie cieszy . Młodzieży nam trzeba jak świeżej krwi . |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#52
|
|
Jakbyscie znalezli jakias porzadna relacje to podajcie ...
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#53
|
Oglądasz gdzieś ten mecz na necie ? Jeśli tak to zapodaj linka .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 25.05.2011 o godz. 18:19.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#54
|
|
co mial okazje Genkov !! czemu tak ciezko mu przychodzi strzelanie tych bramek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline |
#55
|
|
Takiego spokoju to w meczowym dawno nie było
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#56
|
|
1:0 Kirm
znaki |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#57
|
|
Gol ! Piękna akcja!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#59
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#60
|
|
Słyszeliście jak się popłakali komentatorzy?
![]() Brawo Wisła! Ładna akcja. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|