fanfan napisał(a):

|
Czy ja wiem że takie zaskoczenie , jest pierwszym bocznym obrońcą w Młodej Wiśle który mógłby w trybie awaryjnym zostać włączony do pierwszej drużyny ,podobnie jak Czekaj na środku a jak trener potrzebował obrońcy biorąc pod uwagę że Czekaj jest na młodzieżówce to wziął właśnie Skołorzyńskiego .
|
na ławce nie ma nawet żadnego środkowego , więc o czym my gadamy
pierwszym bocznym czy to środkowym obrońcą z ME , który zresztą w przeciwieństwie do Skołorzyńskiego grał już w pierwszej drużynie oraz grywa regularnie we wszystkich reprezentacjach młodziezowych jest Nalepa
Poza tym równie dobrze mógł powołać dwa lata starszego Cygala który rozegrał więcej spotkań w ME i jest bardziej doświadczony , jak i również jest bocznym obrońców .
Nie zmienia to faktu że każde powołanie gracza z ME na spotkanie ekstraklasy mnie cieszy . Młodzieży nam trzeba jak świeżej krwi .