
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#11
|
|
A wiecie co? Jak mają tak grać jak z Legią, to chciałbym, aby w dwóch ostatnich meczach zagrał maksymalnie rezerwowy skład. A podstawowi zawodnicy niech sobie pójdą na tydzień urlopu. Zwłaszcza ci, którzy jadą na kadrę.
----------------Jovanic---------------- Branco - Czekaj - Kowalski(Nalepa) - Burliga -----------------Wilk----------------- ---------Sivakov - Garguła--------- ----Rios----Żurawski---(jakiś młodzik)---- A na Polonię w drugiej połowie Boguski i Boukhari I Kurto za Jovanica
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 22.05.2011 o godz. 01:19.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|