The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.05.2011, 08:16
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to prawda to J.Wojciechowski zarobiłby na transferze tego napastnika milion € w ciągu roku.
A czemu to ma być ściema? Jeden z najlepszych zawodników tej ligi ma prawo tyle kosztować.

Gdzie są teraz Ci co śmiali się z JW?
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.05.2011, 14:50
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Odwala? Chyba nie znasz sytuacji. Poczytaj niemieckie fora i się zorientujesz o co biega.

To Kolonia podpisała taki kontrakt i sama jest sobie winna.
Odwala bo zagrał pare dobrych meczów przeplatając je z meczami beznadziejnymi i mysli, ze jest gwiazdą, o którą będą się zabijać kluby Bundesligi. W sumie może i dostanie lepszy kontrakt w takim HSV ale pewnie dupy tam z ławki nie podniesie. Kolonia to jest maksymalny poziom na jego umiejętności.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.05.2011, 14:57
Powiedz to kibicom Kolonii, którzy piszą jeden za drugim że za takie pieniądze 10-12 klubów Bundesligi weźmie go z otwartymi rękoma.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 23.05.2011, 09:05
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Odwala bo zagrał pare dobrych meczów przeplatając je z meczami beznadziejnymi i mysli, ze jest gwiazdą, o którą będą się zabijać kluby Bundesligi. W sumie może i dostanie lepszy kontrakt w takim HSV ale pewnie dupy tam z ławki nie podniesie. Kolonia to jest maksymalny poziom na jego umiejętności.
Nic nie odwala - rynek decyduje czy będą chętni na niego więc o co te płacze?
Forma sportowa decyduje o tym czy w takim HSV podniesie, czy nie podniesie dupę z ławki (jak piszesz)

Twoja wypowiedź to przykład typowej polskiej zawiści.
(Ma gość oferty to szuka dla siebie lepszych warunków - normalne - boli cię to? Sam będziesz pracował w jednej firmie do końca życia czy mając szansę na lepsze pieniądze odejdziesz?)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.05.2011, 09:34
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Odwala bo zagrał pare dobrych meczów przeplatając je z meczami beznadziejnymi i mysli, ze jest gwiazdą, o którą będą się zabijać kluby Bundesligi. W sumie może i dostanie lepszy kontrakt w takim HSV ale pewnie dupy tam z ławki nie podniesie. Kolonia to jest maksymalny poziom na jego umiejętności.
Wskaż te beznadziejne - tylko proszę, nie cytuj niemieckiego fucktu, czyli Kickera, gdzie oceny bywają zupełnie "loteryjne" - coś na wzór Piłki Nożnej i Jankowskiego, ot taki ranking "managerski", kto ma wtyki, jest wysoko.

Z Bayernem, Werderem i Mainz zagrał wręcz świetnie, osobiście nie pamiętam kiedy mecz na takim poziomie w Bundeslidze zagrał Kuba Błaszczykowski. Fakty są takie, że Peszko grając trochę ponad pół rundy wiosennej (ciutkę ponad 1/4 sezonu) został trzecim asystentem Kolonii, z zaledwie asystą straty do Novakovicia.

Zasługuje na to, żeby należeć do czołówki najlepiej zarabiających piłkarzy tego klubu, bo chyba tylko Podolski i Novakovic tam prezentują od niego wyższy poziom, a Niemcy myślą, że Polaczek powinien się cieszyć z wszystkiego, co mu zaproponują.

Strasznie drażniące są te stronniczości oceny piłkarzy za granicą tylko na podstawie tego, jaki był ich wcześniejszy klub w Polsce, bo powiedzmy sobie szczerze - to jest jedyną Twoją przesłanką do takiej oceny Peszki. Na tym forum to jeszcze dosyć logiczne i wytłumaczalne, bo kto tu lubi Pyry, ale często takie myślenie przebija się w ogólnopolskich mediach, a to już nie jest normalne.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.05.2011, 21:42
Jeszcze Szałachowski zapewne pójdzie w tą stronę. Chyba wszystkie pieniądze za tv przeznaczą na pensje.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:00.