
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
#1
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#2
|
|
Odwala bo zagrał pare dobrych meczów przeplatając je z meczami beznadziejnymi i mysli, ze jest gwiazdą, o którą będą się zabijać kluby Bundesligi. W sumie może i dostanie lepszy kontrakt w takim HSV ale pewnie dupy tam z ławki nie podniesie. Kolonia to jest maksymalny poziom na jego umiejętności.
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
#3
|
|
Powiedz to kibicom Kolonii, którzy piszą jeden za drugim że za takie pieniądze 10-12 klubów Bundesligi weźmie go z otwartymi rękoma.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#4
|
Forma sportowa decyduje o tym czy w takim HSV podniesie, czy nie podniesie dupę z ławki (jak piszesz) Twoja wypowiedź to przykład typowej polskiej zawiści. (Ma gość oferty to szuka dla siebie lepszych warunków - normalne - boli cię to? Sam będziesz pracował w jednej firmie do końca życia czy mając szansę na lepsze pieniądze odejdziesz?) ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2010
Offline |
#5
|
Z Bayernem, Werderem i Mainz zagrał wręcz świetnie, osobiście nie pamiętam kiedy mecz na takim poziomie w Bundeslidze zagrał Kuba Błaszczykowski. Fakty są takie, że Peszko grając trochę ponad pół rundy wiosennej (ciutkę ponad 1/4 sezonu) został trzecim asystentem Kolonii, z zaledwie asystą straty do Novakovicia. Zasługuje na to, żeby należeć do czołówki najlepiej zarabiających piłkarzy tego klubu, bo chyba tylko Podolski i Novakovic tam prezentują od niego wyższy poziom, a Niemcy myślą, że Polaczek powinien się cieszyć z wszystkiego, co mu zaproponują. Strasznie drażniące są te stronniczości oceny piłkarzy za granicą tylko na podstawie tego, jaki był ich wcześniejszy klub w Polsce, bo powiedzmy sobie szczerze - to jest jedyną Twoją przesłanką do takiej oceny Peszki. Na tym forum to jeszcze dosyć logiczne i wytłumaczalne, bo kto tu lubi Pyry, ale często takie myślenie przebija się w ogólnopolskich mediach, a to już nie jest normalne. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
#6
|
|
Jeszcze Szałachowski zapewne pójdzie w tą stronę. Chyba wszystkie pieniądze za tv przeznaczą na pensje.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|