
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: eNHa
Offline |
#11
|
|
^^ totalnie przekłamania ludzi zielonych w sprawach kibicowskich. Tfuuu, w sprawach piłki nożnej.
Ciekawe informacje, które wyciągnąłem z tego kolorowego wywiadu.: - 20 tysięcy policjantów jest pod stadionem, na mieście w tym czasie nie ma policji... rozwoje, gwałty, palenie na stosie. To wszystko w czasie, kiedy policja zajmuje się durnotą ze stadionu - 2 zamknięte trybuny... bo zakaz dla kibiców POZnan*ia za akcję w Bydgoszczy. Aż nie trudno się domyślić co by się działo w przypadku wpuszczenia kibiców gości na stadion. Z jednej strony Wisła z drugiej Lech... - Niema wroga na stadionie? No problem! Hersztowie Wisły za obiekt agresji obierają dzieci z sektora rodzinnego. Smok też nie może się czuć bezpieczny. - Na stadionie wyczuwa się niesamowitą agresję kiboli, którzy polują na najsłabszych. Strach wziąć dziecko na mecz. Czy oni są normalni? (czyt. TVN/media) I teraz sobie odpowiedzmy, czy MY jesteśmy normalni Jak ma kojarzyć grupę społeczną pt. KIBICE zwykły zjadacz chleba, chłonący informacje z prasy i mediów jak gąbka. Bez świadomości manipulowany, człowiek któremu to media szukają wroga. Rząd jest ok, bo w TVN'ie tak mówili. Kibiców do gazu bo to hołota, się tylko tną tymi maczetami, i gwałcą nastolatki po lsd na dyskotekach. ... Wisła Kraków w mediach, kibice w mediach... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|