
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 10.2010
Offline |
#1
|
a to się zdziwisz kutafonie, oj zdziwisz.... faktycznie, przeoczyłem to że zarząd nie przyjął jego dymisji ; Zarząd klubu dymisji nie przyjął, zaś po rozmowach trener zdecydował, że dla dobra klubu, zawodników oraz kibiców nadal będzie kontynuować pracę w Jagiellonii, a tym samym prowadzić pierwszą drużynę. ale na to samo wychodzi, bo on nie chce ich już trenować i pracować w tym klubie, więc trener jest z...przymusu tak na prawdę. Powód: do Dr Joit
Ostatnio edytowane przez małpa : 13.05.2011 o godz. 23:29.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|