
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#1
|
|
Te akcje nie godza w Wisle? Godza w kibicow, w fanatykow ktorzy zyja tym klubem, ktorzy jada kilometry i dla nich nic wiecej sie nie liczy. Kibice bez klubu i klub bez kibicow nie ma prawa istniec.
Wiem ze moge dostac bana za to co napisze ale... widze tutaj wielu sympatykow i niewielu kibicow... Vashut - Odpowiadam za siebie i za tych ktorych znam, nie znam tysiecy kibicow ktorzy pojawiaja sie na meczu. Moge go zlapac,wytlumaczyc,przywalic w ryja jak nie zrozumie ale nie da sie ogarnac kazdego... Nie podoba mi sie to ale wiem ze trudno to ogarnac, dodatkowo stadion zawsze byl specyficznym miejscem, szczegolnie w naszym kraju. Trzeba to zmienic, ale karajac tysiac za jednego "korba" bedzie jeszcze wieksza. Gaszenie ognia benzyna? Nie tedy droga. ![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|