Grzadq napisał(a):

Nawet bez tego napisu oprawa jest kontrowersyjna i odpowiedni ludzie znaleźliby powód żeby zamknąć stadion. To nie "piłka nożna spać nie można" tylko kibice niosący krzyż a nad nimi władza z pałami. Dobrze że zabronili tej oprawy, szkoda że w takiej formie tuż przed meczem a nie podczas tego poniedziałkowego spotkania.
Co, znowu protest? 1 cały mecz wystarczy, w meczu o mistrzostwo w dodatku derbowym u siebie doping musi byc. G niech sobie robi co chce, ja tam morde bede darł razem z E.
|
Znaleźliby powód żeby zamknąć stadion? No co ty

. A jaki? Coś w przekazie z oprawy jest nieprawdą? Czy dla ciebie cenzura to normalność.
Powinien być normalny doping bo o to chodzi w kibicowaniu, ale pa przykład w 10, 20 ,30 min i tak dalej minuta pozdrowień dla bandy cudaka. Przez minutę i wracamy do dopingu. Pozdrowienia można zrobić na dwie trybuny. Czy obawiać się wywieszenia transparentu? Nie wydaje mi się. Jak rudy zamknie stadion za transparent wyjdzie na ułomnego w oczach wszystkich. Cisza już była i niczego pozytywnego nie przyniosła. Może tylko zastanowienie we władzach klubu. Chyba nie ma wśród kibiców Wisły takich którym metody cudaka nie wywołują zdenerwowania. Dlatego trzeba działać solidarnie w skali całej Polski nie mówiąc już o naszym podwórku.