_gilardino_ napisał(a):

|
Ile razy trzeba jeszcze napisać że 15 i 16 miejsce równe jest ze spadkiem? I nie ważne ile zespołów nie dostanie licencji, nawet jak cała siódemka odwoła się nieskutecznie od decyzji licencyjnej to Cracovia spadnie. A kto będzie grał w lidze to już inna sprawa.
|
Ile razy trzeba jeszcze napisać że to co powyżej to bzdury. W temacie "Ekstraklasa 2010/2011" w Hyde Parku masz cytat z regulaminu.
Co do meczu, to mamy ich zniszczyć, zmielić, rozszarpać i wykończyć 5:0. A potem niech się utrzymają, żeby w przyszłym roku znowu ich zniszczyć, zmielić, rozszarpać, wykończyć i upokorzyć! Derby to derby - bez derbów Ekstraklasa nie smakuje tak samo. Poza tym to dodatkowy topowy mecz i soczyste 30 tys na stadionie. Wolicie zamiast tego Polonie Bytom?!