The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.05.2011, 13:51
Witam po kilku ładnych latach przerwy...

Pamiętacie kastrację pedofili? Pamiętacie Zieloną wyspę? Pamiętacie dopalacze?

No to teraz macie kiboli. Znany piłkarz-premier robi sobie z nas kozła ofiarnego. Trzeba czymś przykryć budżet na 2012, który jest tak nierealny i życzeniowy, że zaraz obniżą nam ratingi. Prezydencja dopiero za miesiąc, a to będzie seria mega fajerwerków, .......olowych spotkać i chwalenia się jak to Polska jest 10 gospodarką świata i ile to produkuje kwasu siarkowego. Do końca maja trzeba znaleźć temat zastępczy, taki grubszy. I się Lechici a najbardziej Legioniści sfrajerzyli na maksa. Nie wiem, czy to nie była jakaś podpucha ze strony rządu, żeby sprowokować takie zajścia, tak czy siak, dali ciała na całej linii. W momencie, kiedy całe środowisko powinno uważać i chodzić jak na szpilkach i pozostać przy wieszaniu ironicznych transparentów. To co się stało w Bydgoszczy to rzecz, na którą Premier czekał. Ciemny lud już się PiSu tak nie boi, więc PRowcy wodza znaleźli nowego wroga - łysego, w szaliku, palącego race. Takiego, który wychodzi poza stadion i gwałci staruszki. Handluje dopalaczami, bije żonę i jest rasistą. ITD ITP.

Wydaje mi się tylko, sądząc po reakcjach w sieci (Grobelny, artykuł na WP) i w tv (oświadczenia obu klubów) Donald trochę się zagalopował. Zbliżające się EURO sprawia, że jest coraz większe zainteresowanie kibicowaniem. Po prostu coraz więcej ludzi wkurza się, że zamyka się dwa najnowocześniejsze stadiony w całej Polsce. Oj nie będzie Donaldowi prosto, nie będzie...
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:58.