|
Witam po kilku ładnych latach przerwy...
Pamiętacie kastrację pedofili? Pamiętacie Zieloną wyspę? Pamiętacie dopalacze?
No to teraz macie kiboli. Znany piłkarz-premier robi sobie z nas kozła ofiarnego. Trzeba czymś przykryć budżet na 2012, który jest tak nierealny i życzeniowy, że zaraz obniżą nam ratingi. Prezydencja dopiero za miesiąc, a to będzie seria mega fajerwerków, .......olowych spotkać i chwalenia się jak to Polska jest 10 gospodarką świata i ile to produkuje kwasu siarkowego. Do końca maja trzeba znaleźć temat zastępczy, taki grubszy. I się Lechici a najbardziej Legioniści sfrajerzyli na maksa. Nie wiem, czy to nie była jakaś podpucha ze strony rządu, żeby sprowokować takie zajścia, tak czy siak, dali ciała na całej linii. W momencie, kiedy całe środowisko powinno uważać i chodzić jak na szpilkach i pozostać przy wieszaniu ironicznych transparentów. To co się stało w Bydgoszczy to rzecz, na którą Premier czekał. Ciemny lud już się PiSu tak nie boi, więc PRowcy wodza znaleźli nowego wroga - łysego, w szaliku, palącego race. Takiego, który wychodzi poza stadion i gwałci staruszki. Handluje dopalaczami, bije żonę i jest rasistą. ITD ITP.
Wydaje mi się tylko, sądząc po reakcjach w sieci (Grobelny, artykuł na WP) i w tv (oświadczenia obu klubów) Donald trochę się zagalopował. Zbliżające się EURO sprawia, że jest coraz większe zainteresowanie kibicowaniem. Po prostu coraz więcej ludzi wkurza się, że zamyka się dwa najnowocześniejsze stadiony w całej Polsce. Oj nie będzie Donaldowi prosto, nie będzie...
|