The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.04.2011, 20:49
sambo napisał(a):Wyświetl post
do tej pory świętym i nienaruszalnym prawem było prawo do spokoju nieboszczyka. Świadczy o tym powiedzenie - o zmarłym nie należy mówić źle.

Niestety kaczojady nie potrafią tego zrozumieć. Nie potrafia tego uszanować. W swojej zapalczywości są śmieszni. Śmieszni są politycy, którzy podburzają lud a lud jest żałosny, że daje się podburzyć.

Po drugie Twoje fałszywe tezy dotyczące niesamowitości wawela powodują, że należałoby stamtąd wynieść połowę nieboszczyków od Korybuta Wiśniowieckiego poczynając.

Pochówek na wawelu nie każe nad niczym dyskutować - pochówek na wawelu każe zastanowić się nad historią Polski - lepszą bądź gorszą ale to należy potrafić.

Niestety większość tego narodu nie potrafi. Żałośni mali ludzie, którym wydaje sie, że pozjadali wszystkie rozumy świata - a są przedmiotem śmiechu zwykłych jego obywateli.
Ja uwazam ze o osobach zmarlych, a juz szczegolnie osobach zmarlych ktore byly osobami publicznymi, nalezy mowic PRAWDE. Jaka by ona nie byla. Nalezy mowic PRAWDE.

Nie wiem czy wiesz ale Michal Korybut Wisniowiecki byl krolem Polski (1669-1673) wiec jemu pochowek na Wawelu sie nalezal z racji pelnionego stanowiska. Chybiony argument.

Nie kaczojady rozogniaja ta dyskusje. Kaczojady staraja sie jedynie przedstawiac argumenty aby falszywy mit jakoby L. Kaczynski byl najwiekszym polskim politykiem do II wojnie swiatowej (to cytat z wystawy PE) nie wnikl na stale do polskiej swiadomosci.

NIe zalosni mali ludzie, drogi forumowiczu, ale ludzie ktorzy uwazaja ze Lech Kaczynski po prostu nie zasluzyl na to aby lezec wsrod ludzi ktorzy tworzyli "Nasze Polskie Ja".
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:15.