The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.04.2011, 11:51
Ja to widzę zupełnie inaczej.

Wisła:


Górnik Zabrze - 3 pkt.
To moim zdaniem obecnie najgorzej grający zespół w ekstraklasie. Z nimi po prostu nie wypada stracić punktów
Lechia Gdańsk - 3 pkt.
Lechia ostatnio wygląda bardzo słabo. Tomek Kafarski chyba zapier***ił zimowe przygotowania do sezonu.
Trzeba wygrać w końcu jakiś mecz na wyjeździe. Lechia jest w sam raz na przełamanie.
Lech Poznań - 1 pkt.
Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Lech ma na nas patent co pokazują ostatnie spotkania z nimi. W bieżącym sezonie przegraliśmy 4:1 (Chociaż Lech miał dużo szczęścia w tym meczu. Strzał życia Możdżenia, Injaca...).
Sezon 09/10 na wyjeździe przegrywamy z nimi 1:0 po bramce Lewandowskiego. U siebie remisujemy 0:0.
Sezon 08/09 remis 1:1. Do tego porażka, w dwumeczu, w pucharze polski.
Cracovia - 3 pkt.
Cracovia na wyjazdach gra o klasę gorzej, niż u siebie dlatego wydaje mi się, że z nimi sobie poradzimy.
Legia - 0 pkt.
Trudny wyjazd. Legię podobno ma wspierać ponad 30 tysięczna publiczność...
Jeśli jednak Legia nastawi się na atak, a my będziemy grać z kontry(a tak prawdopodobnie będzie) to jednak jest szansa na korzystny wynik.
Zagłębie - 1 pkt.
Z Zagłębiem nie gra nam się łatwo. U siebie w zeszłej rundzie wygraliśmy z nimi, ale dosyć szczęśliwie. Był to pamiętny mecz, w którym Zagłębie całym zespołem murowało bramkę przez 90 minut.
Polonia Warszawa - 1 pkt.
Polonia za Zielińskiego osiąga bardzo dobre wyniki. Czeka nas trudny mecz na koniec sezonu...

Suma: 12 punktów
Jagiellonia:

Polonia Bytom - 1 pkt.
Śmierdzi mi tu trochę remisem. Myślę, że Bytomska Polonia jest w stanie urwać punkty Jagiellonii...
Widzew - 3 pkt.
Myślę, że nie będzie to mecz łatwy dla Jagiellonii. Widzew w poprzedniej rundzie pokonał ich aż 4:1, ale jak wiemy, jest różnica pomiędzy Jagiellonią u siebie a Jagiellonią na wyjeździe.
Polonia Warszawa - 0 pkt.
Trudny wyjazd. Tak jak już mówiłem Polonia po objęciu zespołu przez Zielińskiego gra bardzo dobrze. Dlatego trudno będzie nawet o remis Jagiellonii.
Legia Warszawa - 1 pkt.
Trudny mecz to wytypowania na ten moment. Coś mi jednak intuicja podpowiada, że Legia w najgorszym wypadku ten mecz zremisuje.
Korona Kielce - 3 pkt.
Wydaje mi się, że Jagiellonia nie będzie miała problemów z Koroną...
Cracovia - 0 pkt.
Jestem ciekawy czy przypadkiem już przed tą kolejką będzie rozstrzygnięte kto zostanie mistrzem.
Cracovia raczej do ostatnich kolejek będzie walczyć o pozostanie, w ekstraklasie. To chyba najtrudniejszy wyjazd Jagi. Wątpię, aby zdobyli, w tym meczu komplet punktów...
Ruch Chorzów - 3 pkt.
U siebie z zespołem, który chyba o nic nie walczy (wydaje mi się, że bez problemu się utrzymają, bo na ten moment mają aż 8 punktów przewagi nad ostatnio Cracovią i 5 nad Arką Gdynia) będzie to chyba najłatwiejszy mecz Jagi z tych, które jeszcze zostały do rozegrania

Suma: 11 punktów.

Z tego wynika, że Wisła zakończy sezon z sumą 56 punktów, a Jagiellona 52.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:29.