
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Ja to widzę zupełnie inaczej.
Wisła: Górnik Zabrze - 3 pkt. To moim zdaniem obecnie najgorzej grający zespół w ekstraklasie. Z nimi po prostu nie wypada stracić punktów Lechia Gdańsk - 3 pkt. Lechia ostatnio wygląda bardzo słabo. Tomek Kafarski chyba zapier***ił zimowe przygotowania do sezonu. Trzeba wygrać w końcu jakiś mecz na wyjeździe. Lechia jest w sam raz na przełamanie. Lech Poznań - 1 pkt. Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Lech ma na nas patent co pokazują ostatnie spotkania z nimi. W bieżącym sezonie przegraliśmy 4:1 (Chociaż Lech miał dużo szczęścia w tym meczu. Strzał życia Możdżenia, Injaca...). Sezon 09/10 na wyjeździe przegrywamy z nimi 1:0 po bramce Lewandowskiego. U siebie remisujemy 0:0. Sezon 08/09 remis 1:1. Do tego porażka, w dwumeczu, w pucharze polski. Cracovia - 3 pkt. Cracovia na wyjazdach gra o klasę gorzej, niż u siebie dlatego wydaje mi się, że z nimi sobie poradzimy. Legia - 0 pkt. Trudny wyjazd. Legię podobno ma wspierać ponad 30 tysięczna publiczność... Jeśli jednak Legia nastawi się na atak, a my będziemy grać z kontry(a tak prawdopodobnie będzie) to jednak jest szansa na korzystny wynik. Zagłębie - 1 pkt. Z Zagłębiem nie gra nam się łatwo. U siebie w zeszłej rundzie wygraliśmy z nimi, ale dosyć szczęśliwie. Był to pamiętny mecz, w którym Zagłębie całym zespołem murowało bramkę przez 90 minut. Polonia Warszawa - 1 pkt. Polonia za Zielińskiego osiąga bardzo dobre wyniki. Czeka nas trudny mecz na koniec sezonu... Suma: 12 punktów Jagiellonia: Polonia Bytom - 1 pkt. Śmierdzi mi tu trochę remisem. Myślę, że Bytomska Polonia jest w stanie urwać punkty Jagiellonii... Widzew - 3 pkt. Myślę, że nie będzie to mecz łatwy dla Jagiellonii. Widzew w poprzedniej rundzie pokonał ich aż 4:1, ale jak wiemy, jest różnica pomiędzy Jagiellonią u siebie a Jagiellonią na wyjeździe. Polonia Warszawa - 0 pkt. Trudny wyjazd. Tak jak już mówiłem Polonia po objęciu zespołu przez Zielińskiego gra bardzo dobrze. Dlatego trudno będzie nawet o remis Jagiellonii. Legia Warszawa - 1 pkt. Trudny mecz to wytypowania na ten moment. Coś mi jednak intuicja podpowiada, że Legia w najgorszym wypadku ten mecz zremisuje. Korona Kielce - 3 pkt. Wydaje mi się, że Jagiellonia nie będzie miała problemów z Koroną... Cracovia - 0 pkt. Jestem ciekawy czy przypadkiem już przed tą kolejką będzie rozstrzygnięte kto zostanie mistrzem. Cracovia raczej do ostatnich kolejek będzie walczyć o pozostanie, w ekstraklasie. To chyba najtrudniejszy wyjazd Jagi. Wątpię, aby zdobyli, w tym meczu komplet punktów... Ruch Chorzów - 3 pkt. U siebie z zespołem, który chyba o nic nie walczy (wydaje mi się, że bez problemu się utrzymają, bo na ten moment mają aż 8 punktów przewagi nad ostatnio Cracovią i 5 nad Arką Gdynia) będzie to chyba najłatwiejszy mecz Jagi z tych, które jeszcze zostały do rozegrania Suma: 11 punktów. Z tego wynika, że Wisła zakończy sezon z sumą 56 punktów, a Jagiellona 52. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|