
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#1
|
|
Węgrzyn gra w oldboyach Wisły ale komu on kibicuje w tym meczu, oto jet pytanie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#2
|
|
Cytat:
Lenczyk dobrą taktykę dobral, to samo było w Krakowie |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#3
|
|
Mam nadzieje że to był ostatni mecz dzisiejszych rezerwowych w koszulkach z Białą Gwiazdą zero ambicji!! zero zaangażowania!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: KrK
Offline |
#4
|
|
Ale wy jesteście płaczki, po prostu nasi nie umieją atakować ot co, zamiast grać piła kombinacje w trójkącie to próbują robić wrzutki a nie ma kto ich wygrać. A obrona jest taka jaka jest. Więcej akcji z pierwszej piłki.
A wy nie płaczcie. Porażki też są potrzebne ![]() ![]()
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#5
|
|
Brak Genkova aż nadto widoczny, zobaczcie ile wrzutek było w pole karne dziś... w poprzednich meczach identyczna taktyka i Genkov wszystko zgrywał czy to strzelał...
Niema drugiego napastnika... Rios to nie ten styl pod tą taktyke, Żuraw na emeryture... ![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#6
|
|
Za bardzo przezywacie. Nie zawsze sie wygrywa! 4 pkt przewagi jest i trzeba grac. Jaga równiez pogubi punkty i to nie raz.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2010
Offline |
#7
|
Dokladnie. Ale z drugiej strony nie ma sie co dziwic. Kibic Wisly generalnie nie jest przyzwyczajony do porazek tak jak kibic Cracovi czy innej Legii. To raz A dwa Zurawski out, Gargula out. Trzy. brak strzalu na bramke w drugiej połowie, nie może sie skończyc zdobyciem bramki. Cztery. Wystarczy strzelic nam gola zaraz na poczatku i lezymy. My strzelamy gola jakko pierwsi zazwyczaj wygrywamy. to musi dac do myslenia zwłaszcza w perspektywie meczów z Legia, Lechem czy Cracovia. Pięć. Dużo celnych podań może cieszyc. Brak strzalu moze martwić Świeta idą, piekna pogoda, liczylem ze Wisła puknie Śląska i bedzie udany weekend, a tu taki psikus. ![]()
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|