
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: !!!
Offline |
#1
|
|
Widziałem dwie sytuacje, które powinny byc przez sedziego zinterpretowane jako rzut karny. W obu przypadkach nikt nie mogłby arbitrowi nic zarzucic gdyby gwizdnął, co powinien uczynic. Reka Drzymonta jest dla mnie bezdyskusyjna, a w przypadku Gienka Wróbel(?) dał pretekst do tego zeby gwizdnac.
Ostatnio edytowane przez palon : 15.04.2011 o godz. 21:36.
![]()
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#2
|
Gienek za to ładnie zanurkował. Faulu na pewno nie było. Oparł się co najwyżej o niego Wróbel, a Gienek próbował to wykorzystać. Gdyby to na nas podyktowano taki karny na pewno byłoby darcie mordy, że karny z dupy, że sędzia pilnuje wyniku etc. Czerwona też zasłuzona. Atak bez piłki, Wróbel nie zainteresowany zupełnie grą. Złośliwe, chamskie zagranie. Po za tym sędzia kontrolował sytuację. Nie dawał się nabierać na jakieś wywracanie się śmieszne tylko pozwalał na normalną grę w piłkę, bez przerywania gry po 3 razy na minutę przy minimalnych kontaktach. Tak się powinno sędziować. Ja rozumiem, że na sędziego zawsze najłatwiej zwać, zawsze coś się znajdzie, ale bez przesady. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: !!!
Offline |
#3
|
Róznimy sie po całosci w ocenie tych sytuacji, ale najwazniejszy pozostaje efekt w postaci trzech punktów Nam dopisanych. ![]()
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#4
|
|
Skład został odmieniony i gra wyglądała dziś rewelacyjnie, dokładnie, plynnie i praktycznie bez przestojów. To daje do myślenia... Nie wiem na jakim meczu był trener z Bełchatowa mówiąc, że "mecz wcale nie musiał zakończyc się naszą porażką" . Dla mnie dominacja Wisły była bezdyskusyjna. Pomimo wysokiego prowadzenia nadal wywieraliśmy presję na przeciwnika, traktując mecz trochę szkoleniowo.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|