The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
palon
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.04.2011, 21:34
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
a co też widziałeś 7 karnych w pierwszej połowie?
Widziałem dwie sytuacje, które powinny byc przez sedziego zinterpretowane jako rzut karny. W obu przypadkach nikt nie mogłby arbitrowi nic zarzucic gdyby gwizdnął, co powinien uczynic. Reka Drzymonta jest dla mnie bezdyskusyjna, a w przypadku Gienka Wróbel(?) dał pretekst do tego zeby gwizdnac.
Ostatnio edytowane przez palon : 15.04.2011 o godz. 21:36.
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
Odpowiedz cytując
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.04.2011, 21:39
palon napisał(a):Wyświetl post
Widziałem dwie sytuacje, które powinny byc przez sedziego zinterpretowane jako rzut karny. W obu przypadkach nikt nie mogłby arbitrowi nic zarzucic gdyby gwizdnął, co powinien uczynic. Reka Drzymonta jest dla mnie bezdyskusyjna, a w przypadku Gienka Wróbel(?) dał podstawy do tego zeby gwizdnac.
Jeśli dobrze się orientuję to w przypadku ręki nie było karnego, bo nie było możliwości jej unikniecia - reka nastrzelona. I to nic, że przez siebie samego. Karny za ręke jest wtedy, gdy jest wykonany ruch do piłki - tak jak w meczu z Koroną; dobry przykład to też ręka Golańskiego sprzed bodajże dwóch kolejek. Tu był przypadek.

Gienek za to ładnie zanurkował. Faulu na pewno nie było. Oparł się co najwyżej o niego Wróbel, a Gienek próbował to wykorzystać. Gdyby to na nas podyktowano taki karny na pewno byłoby darcie mordy, że karny z dupy, że sędzia pilnuje wyniku etc.

Czerwona też zasłuzona. Atak bez piłki, Wróbel nie zainteresowany zupełnie grą. Złośliwe, chamskie zagranie.

Po za tym sędzia kontrolował sytuację. Nie dawał się nabierać na jakieś wywracanie się śmieszne tylko pozwalał na normalną grę w piłkę, bez przerywania gry po 3 razy na minutę przy minimalnych kontaktach. Tak się powinno sędziować.

Ja rozumiem, że na sędziego zawsze najłatwiej zwać, zawsze coś się znajdzie, ale bez przesady.
Odpowiedz cytując
palon
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.04.2011, 21:51
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post

Ja rozumiem, że na sędziego zawsze najłatwiej zwać, zawsze coś się znajdzie, ale bez przesady.
Zatem we wspomnianym meczu w Kielcach powinno byc co najmniej 5 czerwieni.

Róznimy sie po całosci w ocenie tych sytuacji, ale najwazniejszy pozostaje efekt w postaci trzech punktów Nam dopisanych.
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.04.2011, 22:08
Skład został odmieniony i gra wyglądała dziś rewelacyjnie, dokładnie, plynnie i praktycznie bez przestojów. To daje do myślenia... Nie wiem na jakim meczu był trener z Bełchatowa mówiąc, że "mecz wcale nie musiał zakończyc się naszą porażką" . Dla mnie dominacja Wisły była bezdyskusyjna. Pomimo wysokiego prowadzenia nadal wywieraliśmy presję na przeciwnika, traktując mecz trochę szkoleniowo.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:14.