The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.04.2011, 08:09
Z GKS-em najprawdopodobniej zagramy tak:


Dlaczego TAK:
Trener stawia na Łobodzińskiego, on wydaje się najbardziej naturalnym zmiennikiem Małeckiego.
Wilk jest faworytem do zajęcia miejsca po Sobolewskim.
Trzon drużyny pozostaje bez nadprogramowych zmian.
Dlaczego NIE:
Z Łobodzińskim do czasu meczu może się wiele rzeczy okazać...
Kibice mają nieco inne zdanie Łobodzińskim.
Trener może chcieć dać szansę innym zawodnikom.

Wariant 2:


Dlaczego TAK:
Zawodnicy najczęściej będący w grze.
Ustawienie sprawdzane w pewnym zakresie w poprzednich meczach.
Dlaczego NIE:
Z GKS-em powinniśmy walczyć o zwycięstwo, druga linia zbyt defensywna.
Jedna roszada więcej, niż w wariancie wyżej.
Trener ogranicza sobie możliwości zmian w pomocy w trakcie meczu.

Wariant 3:


Dlaczego TAK:
Rios drugi raz błysnął w ME, zasługuje na szansę.
Trener mówił wcześniej, że Małecki dobrze spisuje się na pozycji odpowiedniej dla Riosa.
Tylko dwie roszady.
Dlaczego NIE:
Nie wiadomo jak Rios wywiąże się z zadań defensywnych.
Nie wiadomo czy nie trzeba będzie przeorganizować gry, żeby dopasować ją pod Riosa.

W grę jeszcze wchodzi wykorzystanie Paljicia albo Burligi w ataku, ale wątpię żeby trener się na to zdecydował.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:05.