
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#11
|
|
Z GKS-em najprawdopodobniej zagramy tak:
![]() Dlaczego TAK: Trener stawia na Łobodzińskiego, on wydaje się najbardziej naturalnym zmiennikiem Małeckiego. Wilk jest faworytem do zajęcia miejsca po Sobolewskim. Trzon drużyny pozostaje bez nadprogramowych zmian. Dlaczego NIE: Z Łobodzińskim do czasu meczu może się wiele rzeczy okazać... Kibice mają nieco inne zdanie Łobodzińskim. Trener może chcieć dać szansę innym zawodnikom. Wariant 2: ![]() Dlaczego TAK: Zawodnicy najczęściej będący w grze. Ustawienie sprawdzane w pewnym zakresie w poprzednich meczach. Dlaczego NIE: Z GKS-em powinniśmy walczyć o zwycięstwo, druga linia zbyt defensywna. Jedna roszada więcej, niż w wariancie wyżej. Trener ogranicza sobie możliwości zmian w pomocy w trakcie meczu. Wariant 3: ![]() Dlaczego TAK: Rios drugi raz błysnął w ME, zasługuje na szansę. Trener mówił wcześniej, że Małecki dobrze spisuje się na pozycji odpowiedniej dla Riosa. Tylko dwie roszady. Dlaczego NIE: Nie wiadomo jak Rios wywiąże się z zadań defensywnych. Nie wiadomo czy nie trzeba będzie przeorganizować gry, żeby dopasować ją pod Riosa. W grę jeszcze wchodzi wykorzystanie Paljicia albo Burligi w ataku, ale wątpię żeby trener się na to zdecydował. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|