yogul napisał(a):

ta strzałka przy Wojtku to dystans jaki by przebiegł przez cały mecz?
a co do Sobola to oglądnij sobie straconą bramkę z Ruchem i wypowiedz się jeszcze raz.
Idąc Twoim tokiem rozumowania wystawmy Kirma i Małego na bokach obrony bo nie są gorsi w obronie od Dragana i Cikosa a w ofensywie lepsi...
komuś się chyba 1 kwietnia udzielił.
|
Najlepsze jest to że Kirm z Małym faktycznie mogliby grać lepiej na bokach obrony od Paljica i Cikosa. Takich własnie mamy wspaniałych obrońców.
Poza tym Łobodziński to nie jest mój wymysł tylko jedna z trzech opcji Maskanta (Cikos, Burliga, Łobo) , to są jego zdaniem trzej zawodnicy na prawą obrone.