The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp...

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 22.02.2011, 20:49
po pierwszej kwarcie 21-17 dla nas
Ale tych trąbek to sie nie da słuchac :/
Odpowiedz cytując
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 22.02.2011, 20:50
Donki napisał(a):Wyświetl post
po pierwszej kwarcie 21-17 dla nas
Ale tych trąbek to sie nie da słuchac :/
Jak nie wuwuzele to taki szajs... jak na razie jest dobrze!
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 22.02.2011, 20:58
przestało być dobrze
rozpierniczyły nas w 2 kwarcie

-16, dziewczyny, spinać poślady i odrabiać straty
Ostatnio edytowane przez amauri1990 : 22.02.2011 o godz. 21:12.
Odpowiedz cytując
wislacki mati
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 22.02.2011, 21:12
oj coraz gorzej :(
Nawet jeśli będzie źle, my nigdy nie poddamy się...!!!
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 22.02.2011, 21:13
wislacki mati napisał(a):Wyświetl post
oj coraz gorzej :(
powiem tak:

czym gorzej będzie w Hiszpanii tym lepiej będzie w Krakowie
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
__Cobra__
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 23.02.2011, 07:06
http://www.youtube.com/watch?v=ArpDp...layer_embedded

Wywiad z Guntą
Odpowiedz cytując
FTC1899
Ave Wisła !
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 24.02.2011, 17:45
Przed meczem można się w Fanatyku zaopatrzyć w pamiątki, repliki koszulek, kalendarze oraz tshirty

http://wislacanpack.pl/home/?akcja=news&id=2883
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 26.02.2011, 00:27
Galeria zdjęć:
http://kiks.tv/2011/02/galeria-wisla...da-salamanka1/

Doping kibiców:
http://kiks.tv/2011/02/bez-komentarz...-na-trybunach/

Pomeczowy dwugłos trenerski:
http://kiks.tv/2011/02/hernandez-salamanca-byla-lepsza/
Ostatnio edytowane przez spinna : 26.02.2011 o godz. 01:26.
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 26.02.2011, 12:24
jeszcze relacja video z wczorajszego meczu:

http://kiks.tv/2011/02/final-four-ni...isly-can-pack/

i druga galeria:
http://kiks.tv/2011/02/galeria-wisla...da-salamanka2/
Ostatnio edytowane przez spinna : 26.02.2011 o godz. 12:28.
Odpowiedz cytując
armani199
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 27.02.2011, 21:36
Ach ta Gunta .....

Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 03.03.2011, 00:39
Relacja video z meczu.

Dwugłos trenerski.
Ostatnio edytowane przez spinna : 03.03.2011 o godz. 00:52.
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 03.03.2011, 22:50
Galeria zdjęć na KIKS.tv
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 11.03.2011, 18:13
Jak to napisali na stronie PLKK jutro zapowiada się arcyciekawe spotkanie pomiędzy Widzewem a Wisłą, która w zasadzie może wystawić cheerleaderki do gry bo o nic już nie gra i jest myślami w play offach. Będzie się działo! runą mury, kości się połamią i krew poleje!
Mecz oczywiście w ..... Tvp Sport.

Ktoś z TVP i zarządu PLKK musiał być mocno podchmielony wybierając ów mecz do TV (po co pokazywać za frajer mecz Wisły w Eurolidze), dziś wytrzezwiał i muszą nadrobić grozną zapowiedzią.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.03.2011 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując
__Cobra__
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 11.03.2011, 20:43
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Jak to napisali na stronie PLKK jutro zapowiada się arcyciekawe spotkanie pomiędzy Widzewem a Wisłą, która w zasadzie może wystawić cheerleaderki do gry bo o nic już nie gra i jest myślami w play offach. Będzie się działo! runą mury, kości się połamią i krew poleje!
Mecz oczywiście w ..... Tvp Sport.

Ktoś z TVP i zarządu PLKK musiał być mocno podchmielony wybierając ów mecz do TV (po co pokazywać za frajer mecz Wisły w Eurolidze), dziś wytrzezwiał i muszą nadrobić grozną zapowiedzią.

TVP jako glowa .Ale teraz ŁODŹ wczesniej z Polkowicami - WROCŁAW z Gorzowem podobnie ... pewnie chodzi o centrum kosztów .... pewnie Kraków nie daje rady finansowo czyli teraz TVP nie promuje Wisły tylko Łodz promuje Widzew.
Ostatnio edytowane przez __Cobra__ : 11.03.2011 o godz. 21:01.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 16.03.2011, 00:18
Cytat:
"Zagram, choć nie powinnam"

W pierwszym meczu fazy play-off, po prawie sześciotygodniowej parkietowej absencji wystąpi Ewelina Kobryn.

Ewelina jak wyglądają Twoje szanse na występ w pierwszym meczu fazy play-off?

Ewelina Kobryn: Zagram z uwagi na to, że jest to już faza play-off , więc bardzo ważne spotkania i musimy dać w nich z siebie wszystko.

Czy to oznacza, że z Twoim palcem już wszystko w porządku?

Ewelina Kobryn: Niestety nie. Nie powinnam grać jeszcze przez tydzień, ale tak ja powiedziałam to już są play-offy i nie mogę osłabiać drużyny. Będę tipować dwa palce i grać. Trenowałam już dzisiaj i nie wyglądało to najgorzej.
SKWK


Cytat:
Walka, ambicja = WISŁA!

Już jutro koszykarki Wisły Kraków rozpoczynają fazę play-off w PLKK, a więc decydujące spotkania na drodze do złotego medalu.

By tak się stało koszykarki Białej Gwiazdy muszą pamiętać, że wychodząc na parkiet repezentują ponad 100-letni klub z wielkimi sukcesami oraz tradycjami. Klub któremu kibicują ludzie z zasadami! Silni i gotowi bronić wiślackich barw i honoru Białej Gwiazdy!

Przytoczmy słowa Henryka Reymana gdy Wisła przegrywała 1:5 z Cracovią: Kto z was nie czuje się na siłach, aby w drugiej połowie meczu wydać z siebie wszystkie siły dla zmazania hańby, jaka w tej chwili wisi nad nami - to niech lepiej nie wychodzi na boisko. Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. " , a co było potem każdy Wiślak wie! (A Ci co nie wiedzą to powinni się wstydzić to raz, a dwa Wisła doprowadziła do.. remisu.)

Żadne słowa niż te wypowiedziane 3 maja 1925 roku przez płk Wojska Polskiego nie zobrazują tego jaką postawą winni wykazywać się sportowcy krakowskiej Wisły.
SKWK

Mamy najsilniejszy skład i najlepsze zawodniczki. Mamy atut własnego parkietu. Największe pieniądze i najlepszych fanów. Za sobą wspaniała historię i mnóstwo sukcesów.
Po krótce nie zdobycie Mistrzostwa w tym sezonie będzie frajerstwem. I nigdy bym im tego nie wybaczył.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 16.03.2011 o godz. 00:34.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 16.03.2011, 15:59
Jak dziewczyny się ze sobą o coś nie pospinają (a takie miałem wrażenie w meczu z Salamanką, że jedne z drugimi są o coś poobrażane) to mistrzostwo mamy z rękami w kieszeni
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 17.03.2011, 00:20
GALERIA NA KIKS.tv
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 17.03.2011, 23:29
relacja video na KIKS.tv i wypowiedź Eweliny Kobryn
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 22.03.2011, 19:03
http://www.wislacanpack.pl/home/?akcja=news&id=2965
Odpowiedz cytując
mrawczu
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 26.03.2011, 18:00
wywiad z Paulą Pawlak o sprawach niekoniecznie sportowych http://kiks.tv/2011/03/rozmowa-niesp...rzerwie-odc-2/
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:50.