
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 04.2007
Skąd: Kokotów
Offline |
#11
|
|
A ja powiem tak. Jeszcze się uczę i nie mam nie wiadomo jak zamożnych rodziców żeby mi kupili karnet chociaż mój ojciec to zapalony Wiślak ale jakoś mi się udało uzbierać kasę i kupić karnet na G nie sądze żeby ceny były nie wiadomo jak wielkie jak ktoś chce to potrafi
ja sam przez tydzien zostawalem dłużej na praktykach by kupić karnet a kumpel chodził roznosić ulotki i oboje jesteśmy teraz posiadaczami karnetów trochę chęci nie trzeba narzekać tylko kombinować bo jak ktoś naprawde bardzo chce wspierać klub na meczach gorącym dopingiem to chociaż by skały srały to wytrzaśnie kase i kupi ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|