
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się rywalizacja Arki Gdynia z Wisłą Kraków | |||
| Wysokim zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Minimalnym zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Remisem |
|
10 | 9,43% |
| Minimalnym zwycięstwem Wisły Kraków |
|
72 | 67,92% |
| Wysokim zwycięstwem Wisły Kraków |
|
20 | 18,87% |
| Głosujących: 106. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#1
|
|
Bez kitu,po raz pierwszy od dawien dawna widzialem nasz druzyne grajaca z jakism ogolnym sensem i pomyslem.
Obralismy bardzo dobry kierunek i trzeba ufac Maaskantowi i Stanowi -oni wiedzą co robia. Melikson wydaje sie byc juz naszym mozgiem,i tym kims na kogo czekalismy tyle lat.nareszcie ![]() jesli on dokladnie "zrozumie" sie z Genkovem czy pomocnikami ,to to moze byc naprawde dobra druzyna,eh dobry humor cos we mnie wstapil,moze dlatego ze naresczie cos chyba w naszej Wisle drgnęło do przodu! ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|