
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się rywalizacja Arki Gdynia z Wisłą Kraków | |||
| Wysokim zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Minimalnym zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Remisem |
|
10 | 9,43% |
| Minimalnym zwycięstwem Wisły Kraków |
|
72 | 67,92% |
| Wysokim zwycięstwem Wisły Kraków |
|
20 | 18,87% |
| Głosujących: 106. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam
Offline |
#11
|
|
Ten mecz przypomniał mi pierwszy mecz Skorży z Zagłębiem na wyjeździe. Też ładnie graliśmy i było 1:0 dla nas. Pierwszy mecz po przerwie i gra wyglądała na poukładaną. Bardzo mnie to cieszy. Moim zdaniem Genkov zagrał słabo ale absolutnie go nie skreślam, mam nadzieję, że zacznie strzelać. Moim zdaniem nerwowo też Jaliens, ale warunki były dla niektórych na pewno ekstremalne (w Holandii raczej nie grał w takich warunkach) więc nie ma co rozpamiętywać drobnych wpadek. Oby tak dalej, bo jak przyjdzie zgranie to może być naprawdę fajnie. Melikson, super gość, ale ktoś musi mu się pokazywać żeby z nim klepke zagrać.
Obstawiałem 1:0 dla Wisły i tu trafiłem, ale spodziewałem się kopaniny i w tym momencie ciesze się że się pomyliłem ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|