The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się rywalizacja Arki Gdynia z Wisłą Kraków
Wysokim zwycięstwem Arki Gdynia 2 1,89%
Minimalnym zwycięstwem Arki Gdynia 2 1,89%
Remisem 10 9,43%
Minimalnym zwycięstwem Wisły Kraków 72 67,92%
Wysokim zwycięstwem Wisły Kraków 20 18,87%
Głosujących: 106. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.02.2011, 17:24
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Lyzwy czy nie lyzwy za taka kase maja grac. Jeszcze nie slyszalem zeby zawodnik nabawil sie jakiejs powaznej kontuzji przez snieg czy zmrozona plyte. Zarabiaja taka kase a wy sie jeszcze nad nimi uzalacie, opamietajcie sie troche. Nie wiem czy jest w Europie jakas dluzsza przerwa niz w polskiej lidze a wy jeszcze chcecie czekac caly tydzien.

Wisla ma tam wyjsc i wygrac obojetne czy bedzie -5 czy -20, zero wytlumaczenia. Pogoda dla obydwu druzyn jest taka sama.

A wy ich usprawiedliwiacie jakby to byly jakies baletnice. Bez jaj ludzie.

Dawno się tak nie uśmiałem

Po pierwsze uświadomię Cię że w piłkę nożną gra się NA TRAWIE a nie na lodzie.Na lodzie gra się w hokeja i używa do tego łyżw a nie korków, o podatności na kontuzje nawet nie wspomnę bo to już po podstawówce powinieneś wiedzieć że zależność jest i to duża.
Jest nawet wytyczna że przy -15 i niżej nie gra się - niecały tydzień temu była mała afera o to przy okazji meczu Rubina i Twente.

Jeśli chodzi o nasz mecz to powinien zwyciężyć zdrowy rozsądek - jeśli boisko nie będzie zmrożone, niech grają - jeśli będzie to przełożyć.

ps i decyzja to w zasadzie już powinna być podjęta.Temperatura pewnie będzie podobna jak teraz więc nie jest problemem zobaczyć czy murawa bardziej przypomina lodowisko czy boisko
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 23.02.2011 o godz. 17:33.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:05.