
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się rywalizacja Arki Gdynia z Wisłą Kraków | |||
| Wysokim zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Minimalnym zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Remisem |
|
10 | 9,43% |
| Minimalnym zwycięstwem Wisły Kraków |
|
72 | 67,92% |
| Wysokim zwycięstwem Wisły Kraków |
|
20 | 18,87% |
| Głosujących: 106. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#10
|
|
Ostatnio wygraliśmy tam 1-0 po jednym z najpiękniejszych samobójów jakie widziałem. Rok wcześniej wynik był identyczny po ładnej główce Marcelo. Jeśli dobrze pamiętam to zawsze ciężko nam się grało u nich i zwycięstwa było wymęczone. Teraz dochodzi nowy stadion i zapewne pełna mobilizacja na mecz z nami który z pewnością nie zamierzają przegrać. Ciekawostką jest również że ostatnie dwa mecze graliśmy z nimi po tym jak mecz wcześniej został u nich zwolniony trener i może tak na wyrost ale był tam tzw efekt miotły czego nie ma teraz( ale to raczej większego wpływu nie miało na postawę Gdyńskiej drużyny). Czeka nas mecz z drużyną która prawdopodobnie postawi w bramce autobus i będzie liczyć na kontry. Pożyjemy zobaczymy ale stawiam na skromne zwycięstwo
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|