
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#11
|
|
Na papierze Legia nie jest najsilniejsza. Przypominam ze Cabral tez czarowal w sparingach a potem bylo jak kazdy widzial.
W naszym kraju bylo wielu "mistrzow sparingow" a potem nie mial kto strzelac. Cieszy fakt ze koles strzela dwie bramki, ale nie wolno sie podpalac. Tylko dzieci chyba mysla ze bedzie wymiatac i strzelac bramke za bramka, a Legia wszystkich pojedzie i wygra lige. Wszystko zweryfikuje boisko. Za stary jestem by podniecac sie gierkami przed runda. Oby wypalil, no ale moze byc roznie. Co do Ladesmy to raczej totalny babol w stylu Morientesa i "Rooneya"
Ostatnio edytowane przez kreseq : 19.02.2011 o godz. 19:03.
![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|